G.Saray'da Üç Başkan Adayı Buluştu

G.Saray'da Üç Başkan Adayı Buluştu
Galatasaray'da başanlık yarışı veren üç isim bir araya geldi.

Galatasaray'da 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçim genel kurulunda başkanlığa aday olan Ünal Aysal, Turgay Kıran ve Mehmet Helvacı, bir araya geldi. Üç aday, Galatasaray Dayanışma Sandığının Büyük Kulüp'te düzenlediği gecede buluşurken, oldukça samimi görüntüler sergiledi. Medya mensuplarına birlikte fotoğraf çektiren başkan adayları, ''Bu birlik ve beraberliğin fotoğrafıdır. Galatasaray'da bu görüntüler bitmez'' mesajını verdi.

-AYSAL: ''21. YÜZYILA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE HAZIRLAYACAĞIZ''-
Dayanışma Sandığının gecesine katılmadan önce listesinde yer alan yönetim, sicil, denetleme ve disiplin kurulu üyeleriyle ilk kez bir araya gelerek yemek yiyen Aysal, Büyük Kulüp'te gerçekleşen etkinlikte, Galatasaray'ın istikbalini 21. yüzyıla yakışır bir şekilde hazırlayacaklarını söyledi.

Aysal, seçime çok kısa bir zaman kaldığını belirterek, ''Çok kısa bir hazırlık dönemi geçirdik. Normalde 4-6 ay süren çalışmalar, bu sefer biraz fazla hızlı gitmek zorunda kaldı. Hukuki süreç nedeniyle beklenmeyen bir kesinti oldu. İnşallah hayırlısıyla Galatasaray, cumartesi gününden sonra yeniden kendi rayları üzerine oturup, yepyeni bir düzende istikbale doğru yolunu alacaktır'' dedi.

''Biz bu göreve talip olurken, kafamızdaki esas hedef Galatasaray'da yeniden, birliğin beraberliğin, dostluğun, kardeşliğin ve karşılıklı güvenin tesis edilebilmesiydi'' ifadesini kullanan Aysal, bu hedefi hiçbir zaman gözden uzak tutmayacaklarını vurguladı.

Başkan adayı Aysal, şunları kaydetti: ''Bundan sonraki çalışmalarımızın temelinde, başarıya ulaşmak için önceliğimizin bu olduğunu unutmamalıyız. Bu konuda hepinize güveniyorum. Bana vereceğiniz destek için de şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzde oldukça zor bir dönem var. Çünkü bir sürü sorunu bir anda kucaklamak durumundayız. Ama geriye bakmak gibi bir niyetimiz yok. Geçmişle ilgili bir hesabımız da yok. Geçmişten alınacak derslerimiz var, bu dersleri alacağız, iyi çalışacağız ve Galatasaray'ın istikbalini 21. yüzyıla yakışır bir şekilde hazırlayacağız. önümüzdeki 3 senelik görevimiz budur. Hepinize güveniyorum.'

Ünal Aysal, kongreden 3 yıl için görev isteyeceğini belirterek, süresi bittiğinde görevi bırakacağını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com