G.Saray'da Yeni Yönetim Resmen Görevde!

G.Saray'da Yeni Yönetim Resmen Görevde!
Cumartesi günü gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurulunda rekor bir oyla göreve gelen Ünal Aysal başkanlığındaki yönetim ve kurulları mazbatalarını aldı...

Mecidiköy'de bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen törende, Ünal Aysal'ın yönetim kurulu, disiplin kurulu, sicil kurulu ve denetleme kurulunda yer alan üyeler mazbatalarını divan kurulu başkanı İrfan Aktar'dan aldılar.

Kurullarıyla birlikte basın mensuplarına poz veren Aysal, dünya turu için bir adımın gerekli olduğunu söylediğini aktararak, ''Biz bugün o ilk adımı attık. Bundan sonra kendinden emin ve süratli adımlar olacak. Ben ve arkadaşlarım Galatasaray'ın hizmetinde 3 dolu yıl yaşayacağız ve bu hizmeti tam olarak vermeye çalışacağız. İnşallah Galatasaray'ın nereden nereye geldiğini hep beraber göreceğiz'' dedi.

Aysal, teknik direktörlük görevine getirilmesi beklenen Fatih Terim ile ilgili yöneltilen sorulara ise önümüzdeki günlerde daha detaylı açıklamalar yapılacağı yanıtını vermekle yetindi.

Adnan Polat yönetimiyle bir devir teslim gerçekleştirecek olan Ünal Aysal yönetimi daha sonra yapacağı toplantıyla tekrar bir araya gelecek. Bu toplantıda görev dağılımın yapılacağı belirtildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com