G.Saray'dan Fenerbahçe açıklaması

G.Saray'dan Fenerbahçe açıklaması
Galatasaray Kulübü, bugün bir gazetede yayımlanan ve teknik direktör Fatih Terim'e ait olduğu iddia edilen bazı ifadelerin yer aldığı habere dair açıklama yaptı.
Açıklama şöyle;
 
"Fener Şampiyonluğu Dört Yıl Unutsun" başlıklı haberde Teknik Direktörümüz Fatih Terim'e ait olduğu iddia edilen bazı ifadeler yer almaktadır.
 
Mezkur gazeteye ya da muhabire Teknik Direktörümüz Fatih Terim tarafından hiçbir şekilde açıklama yapılmamıştır. Buna rağmen "özel haber" etiketiyle masa başında üretilmiş, bilgi eksikliği ya da yanlış istihbarat kapsamına dahi sokamayacağımız bu haber tamamen kamuoyunu yanıltma maksadı taşımaktadır.
 
Fenerbahçe ile oynayacağımız TFF Süper Kupa maçı öncesinde üretilen ve tiraj kaygısı taşıyan bu tip haberler iki camia arasında gerginlik yaratmaktan başka bir amaca hizmet etmemektedir.
 
Kamuyu doğru bilgilendirme misyonu olan spor medyasındaki bir kısmın bu asli görevini tamamen unutarak, çaresizce üretilmiş yalan haberlerle hiçbir yere varamayacağı aşikardır.
 
Sporseverlerin gözünde doğru ve yanlışın her daim ayırt edilebildiğinin artık farkında olunmasını temenni ediyoruz." (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com