G.Saray'dan neden ayrıldı? İşte cevabı !

G.Saray'dan neden ayrıldı? İşte cevabı !
Galatasaray'dan ayrılarak Atletico Madrid'e transfer olan Arda Turan'ın, sarı-kırmızılı takımdan ayrılmasının ardındaki sırrı belli oldu.

Fatih Terim ilk geldiği günlerde Arda Turan ile görüşür, kaptan da G.Saray’da kalmaya karar verir. Daha sonra transfer sezonu açılır; Terim’in de isteğiyle yönetim Arda Turan’ın sözleşmesini uzatmak için kaptanla görüş alışverişi yapmaya başlar.

İlk etapta Arda Turan, yönetimden 2.7 milyon euro ister, Arda ile görüşmeleri yapan Ali Dürüst bu teklifi kabul eder. Daha sonra Arda Turan yönetimden bir toplantı ister ve istediği parayı 3 milyon euro’ya çıkarmak istediğini söyler. Arda’nın istediği ikinci rakam da kabul edilir.

Fakat Melo’nun gelmesi bir anda Arda Turan’ı allak bullak eder. Melo için ödenen rakam sonrası Arda Ali Dürüst’e gider ve ‘yılda 3.5 milyon euro garanti para verirseniz 4 yıllık sözleşme imzalarım’ der.

Bunun üzerine ‘Ali Dürüst, 2.5 milyon euro veririz, maç başına alacağın parayla birlikte cebine girecek rakam 3.2 milyon euro’yu bulur’ dedi. Arda ise bunun üzerine, ‘Melo’ya veriyorsunuz da; bu takımın kaptanı, yıldızı dediğiniz bana vermek zor geliyor’ diyerek ipleri kopardı.

Yani söylendiği gibi Arda’nın G.Saray’dan ayrılmasının ardındaki nedeninin yurt dışına gitme isteği değil de, para olduğu ortaya çıkmış oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com