G.Saraylı Dürüst'ten 'Recep Niyaz' açıklaması geldi

G.Saraylı Dürüst'ten 'Recep Niyaz' açıklaması geldi
Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, milli futbolcular Hamit ile Selçuk, Milan Baros ve Fenerbahçe'nin genç yeteneği Recep Niyaz'ın transferi hakkında açıklamalar yaptı.
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Antalya'ya yolculuk öncesinde gazetecilere açıklama yapıp, soruları yanıtladı. 
 
Dürüst, ''Milli maç arasının ardından Süper Lig'e başlıyoruz. Antalyaspor bu senenin parlayan yıldızı. Zor bir deplasman. Tabi Galatasaray'ın amacı kazanmak. Galip gelmek için gidiyoruz'' dedi. 
 
Cezalı olmasına rağmen kafileye dahil edilen Engin Baytar hakkında da konuşan Dürüst, ''Takımın oyuncusu. Takımla hep beraber olmak lazım. Bugün yerini alamıyor ama hazır olması lazım. Moral olarak ben ve arkadaşlarım yanındaydık'' derken, maç kadrosuna alınmayan Milan Baros hakkında ise, ''Baros bizim oyuncumuz. Hazır olduğu zaman hocamız gerekiyorsa ona kadroda yer verecektir. Şu anda hocalarla birlikte idman programına devam ediyor'' ifadelerini kullandı. 
 
Ali Dürüst, milli futbolcular Selçuk İnan ve Hamit Altıntop ile ilgili sorulan bir soruyu ise, ''Selçuk ve Hamit bizim önemli oyuncularımız. Galatasaray'a gelmeden evvel milli olmuşlardı. Bu oyunculara sahip çıkmak lazım. Özellikle saha içindeki arkadaşlar da birbirlerine davranırken, yanlış anlamalara mahal vermemeliler'' diye yanıtladı. 
 
Dürüst ayrıca, Fenerbahçe'den genç oyuncu Recep Niyaz'ın transferiyle ilgili yöneltilen bir soruya ise, ''Yok, yok öyle bir şey. Söz konusu değil'' diye cevap verdi. (FAO)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com