Galatasaray arda'ya Servet Önerecek!

Galatasaray arda'ya Servet Önerecek!
Galatasaray arda'yı elinde tutmanın yollarını arıyor. İşte yıldız futbocu için yapılan plan...

Ünal Aysal, Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran, Kaptan'ı takımda tutacaklarını açıkladılar. Planları ise şu: Yıldız futbolcuya yıllığı en az 3 milyon Euro'dan yeni sözleşme önerilecek.

Sarı-Kırmızılı taraftarlar, seçimde kimin başkan olacağı kadar, yeni başkanın Arda konusunda nasıl bir yol izleyeceğini de merakla bekliyor. Hem Ünal Aysal, hem Mehmet Helvacı, hem de Turgay Kıran, başkan olmaları halinde yıldız futbolcuyu kesinlikle satmayacaklarını açıkladılar. Tüm adayların, Kaptan'ı takımda tutacaklarını söylemeleri, Sarı-Kırmızılılar'ın yüreğine su serpti. Ancak adayların Arda'yla ilgili planları bu kadar da değil. Milli futbolcunun Galatasaray'la olan sözleşmesi 2013 yılında bitiyor. Kaptan, sözleşme gereği yıllık 2 milyon Euro kazanıyor ve son senesinde bu rakam 2.5 milyon Euro'ya çıkacak. Ayrıca maç başı ücreti de 10 bin Euro.

1 ay içinde netleşecek

3 başkan adayı da göreve gelmeleri halinde, Arda'nın sözleşmesini uzatmak için menaceri Ahmet Bulut'la masaya oturacaklar. Her adayın önereceği rakamlar farklı ve bu konuda net bir bilgi yok. Ancak yeni sözleşmede yıllık ücretin en az 3 milyon Euro olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Aynı şekilde maç başı ücretinde de artış olması bekleniyor. Arda Turan, geleceğiyle ilgili kararını seçimden sonra verecek ve yeni seçilecek başkanın göreve getireceği teknik direktörün de bu kararda etkisi olacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com