Galatasaray bombaları patlatıyor

Galatasaray bombaları patlatıyor
Fatih Terim, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak, Florya’da gerçekleştirdikleri toplantıda Sercan Sararer, Kerim Frei ve Ricardo Quaresma’nın alınması için fikir birliğine vardı.

Galatasaray’da devre arasında transfer edilecek isimler belirlendi

Cim-Bom, puan cetvelinin zirvesinde yer almasına rağmen takımın performansını yeterli bulmayan Teknik Direktör Fatih Terim, yönetimle transfer zirvesi yaptı. Florya’da İkinci Başkan Ali Dürüst ve Futbol Komitesi Üyesi Abdurrahim Albayrak ile bir araya gelen Terim, özellikle kanatlarda sıkıntı çektiğini belirterek bu bölgeye transfer istedi. Amrabat, Emre, Aydın ve Engin’den istediği verimi alamayan Fatih Hoca gözdelerini bildirdi.

A Milli Takım’dan iki yıldız

Aslan’ın patronu, A Milli Takım’da Abdullah Avcı’nın gözdesi olan Fürth’lü Sercan Sararer ile Cardiff’te kiralık olarak oynayan Kerim Frei’ı istediğini iki yöneticiye açıkladı. Kanatların yanı sıra oyunu yönlendirecek bir futbolcuya da ihtiyacı olan Terim, Beşiktaş’ta gözden düşen Quaresma’nın alınmasını istedi. Tecrübeli çalıştırıcı hem kanatlarda oynayabilen, hem de isabetli pasları olan Portekizli starın takıma büyük katkı yapacağını kaydetti.

Q7’ye karşılık Milan Baros

Galatasaraylı idareciler bu isimler için hemen girişimlere başlama kararı aldı. Quaresma’nın transferi için Albayrak bizzat devreye girecek. Beşiktaşlı yönetici Tamer Kıran ile görüşecek Albayrak, Q7’yi resmen isterken, karşılığında Baros’u verme teklifini de götürecek. Sercan ile Kerim için de Dürüst’ün yanı sıra Terim’in yardımcısı Ümit Davala da devreye girecek ve her iki kulübün yöneticileriyle pazarlık masasına oturulacak. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com