Galatasaray Derbide Para Basacak

Galatasaray Derbide Para Basacak
Cim Bom'un kasasına, Fenerbahçe ile oynacağı derbi karşılaşmasında rekor bir para girecek. Maç biletleri ve ürünlerin satışından Sarı-Kırmızılılar, yaklaşık 5 milyon TL gelir bekliyor.

Türkiye'de nefeslerin kesileceği dev derbi öncesi Galatasaray, Fenerbahçe maçıyla birlikte Türk Telekom Arena'da paraya para değmeyecek... 52 bin kişilik Arena'da yaklaşık 20 bin civarındaki kombineler dışında satışa çıkarılan 32 bin biletin hepsinin tükenmesi bekleniyor. Ayrıca Sarı-Kırmızılı taraftarların, stadın içinde ve dışında bulunan GS Storelar'dan derbi öncesi formalara ve kulübün diğer ürünlerine hücum etmesi bekleniyor. Biletix gişelerinden genel satışa çıkartılan biletlerin fiyatlarının 60 ile 700 TL arasında olacağı belirtildi. Yiyecek, içecek ve ağırlamanın da dahil olduğu çok sınırlı sayıdaki Özel VIP biletlerin ise 600-700 aralığında olacağı duyuruldu.

Ali Sami Yen'den çok farklı

Kale arkası için 100 TL'ye satılan 7. ve 6. kategori biletleri tükendi. Alınan bilgiye göre Sarı-Kırmızılılar'ın, maçtan 4.5 ile 5 milyon TL arasında gelir beklediği bildirildi. Arena'nın maddi anlamda kulübe olan katkısı da burada açıkça gözler önüne serildi. Çünkü Cim Bom'un, Ali Sami Yen'deki hasılatı en fazla 1.2 milyon, ürünlerinin satışından ise maç günü kazandığı para 400 bin TL civarındaydı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com