"Galatasaray maçından üç puanla ayrılmak istiyoruz"

"Galatasaray maçından üç puanla ayrılmak istiyoruz"
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, bu hafta sonu Galatasaray ile yapacakları maçtan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, bu hafta sonu Galatasaray ile yapacakları maçtan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.
Eskişehir Atatürk Stadı'nda basın toplantısı düzenleyen Şahbaz, lige en hazır takımlardan birinin Eskişehirspor olduğunu, ilk iki maçtan alınan sonuçların belirleyici olmadığını söyledi. Erdal Şahbaz, oynadıkları maçlardan dersler çıkarıp, eksiklikleri gidereceklerini vurgulayarak, 'Biz, gerçekten uzun bir maraton olan ligin sonuna bakacağız. Eskişehirspor, hem içeride, hem de dışarıda maçlarını kazanıp hak ettiği yere gelecektir' dedi.
Camiaya birliktelik mesajı veren Şahbaz, 'Galatasaray maçında kesin galibiyet hedefiyle sahaya çıkacağız. Bunun için çalışıyoruz. Takımda eksik ve sakat oyuncu bulunmuyor. Batuhan da iyileşti, Bülent Kocabey'in de sakatlığı geçti. Eskişehirspor, hedeflerinden sapmadan yoluna devam ediyor. Bugünden itibaren tesislerdeki idmanlarda en az bir yönetici takımın yanında bulunacak ve futbolculara güç verecek. Cuma günü de yönetim olarak takımla yemekte biraraya geleceğiz' diye konuştu.
Erdal Şahbaz, Saffet Nadareviç'le bir yıllık sözleşme yenilediklerini, sözleşme yapmadıkları Fahri Tatan ile yollarını ayırdıklarını kaydetti.
Toplam 4 bin 750 kombine bilet satarak geçen seneki satışların önüne geçtiklerini açıklayan Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Galatasaray maçında açık tribün bilet fiyatlarının 50 TL, kapalı tribün 100 TL, VİP tribün 125, 150 ve 200 TL olarak belirlediklerini sözlerine ekledi.
-ESKİŞEHİRSPOR'DAN ÜMİT KARAN'A İDMAN DAVETİ-
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, yollarını ayırdıkları Ümit Karan'ı, takım bulma sürecinin uzaması halinde idman için davet edebileceklerini söyledi.
Bolu kampında laktat testine girmediği gerekçesiyle süresiz kadro dışı bırakılan Ümit Karan'ın durumuyla ilgili soruları yanıtlayan Şahbaz, 'Ümit Karan ile ilgili bir gelişme yok, söylediğimiz noktadayız. Ümit Karan ile ilgili farklı bir durum sözkonusu değil. Takım bulursa, bizim de koşullarımız uygun olursa göndereceğiz. Şuanda kendisi tesislerimizde değil, takım arayışı içinde çeşitli görüşmeler yapıyor. Bu süreç çok uzarsa, bizimle sözleşmesi var, yönetim kuruluyla bunu da konuştuk. Bizim Ümit Karan'ı davet etme gibi bir durumumuz olabilir. Şu anlamda söylüyorum, yani hoca programını verir, kendisi de idmanını yapabilir' dedi.
Erdal Şahbaz, 'Ümit Karan'ın bu saatten sonra takım bulacağını düşünüyor musunuz ?, Kendisini isteyen kulüp var mı ? Affedilmesi söz konusu olabilir mi?' şeklindeki soruları ise, 'Takım bulmasını bekliyoruz. Kendisini isteyen kulüp duyduğumuz kadarıyla yok. Affedilmesi sözkonusu değil, yönetim kurulu toplantısında böyle bir şey konuşulmadı' diye yanıtladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com