Galatasaray, Quaresma'yı istedi

Galatasaray, Quaresma'yı istedi
Fikret Orman Galatasaray Quaresma flörtünü doğruladı...

Siyah-beyazlı kulübün başkanı merak edilen konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"QUARESMA TAKIMDAN AYRI BİR TAKIM YARATTI"


"Baros-Quaresma takasından yanayım. Ama yönetici arkadaşlarım bana karşı.... Galatasaray, Baros ve biraz nakit ödeme karşılığında Quaresma’yı bizden istedi. Ancak yöneticilerimizin, ‘Bu oyuncu ya orada başarılı olursa, bunu nasıl açıklarız’ endişesi var. Bu oyuncu nerede başarılı olmuş ki? Gittiği hiçbir takımda bekleneni verememiş. Bu saatten sonra Galatasaray’da mı başarılı olacak? Samet Aybaba ile birlikte kararımız en başından beri net. Quaresma takıma dönmeyecek. Yüksek ücreti, disiplinsizliği ve iki takım yaratması bu karardaki başlıca etkenler..."

"DOĞRU TEKLİF GELİRSE FERNANDES'İ GÖNDEREBİLİRİZ"

"Beşiktaş’ın çıkarına olacaksa hiçbir oyuncuyu satmaktan çekinmem. ‘Fernandes için 12 milyon dolar teklif var’ diye yazılıyor. Keşke doğru olsa... Hemen satarım. Bir dakika düşünmem.

"STAT PLANINI BEN ÇİZDİM"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, taraftarlara bir de stat müjdesi verdi. Başkan Orman, “Yeni stadımız Berlin Olimpiyat Stadı gibi olacak. Planını kendim hazırladım. Çizimleri yakında yayınlayacağız. Artık, önünde hiçbir engel yok. Bu stadı kendi imkanlarımızla yapacağız. Yap-işlet-devret modeli bize uymaz. Para kazanacağız diye bekleyemeyiz. Kredi alıp yapmak bizim daha çok işimize geliyor. Stat gelirlerinden dolayı Galatasaray ve Fenerbahçe’den yılda 40 milyon dolar gerisindeyiz. Düne kadar 6 bin 63 kombine sattık. 8 milyon lira cebimize girdi. Rakiplerimizin çok gerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

"BİR FORVET ALACAĞIZ"

“Kadromuza bir santrafor daha katmak istiyoruz. Bir de kriterle-rimize uygun bir sağ açık arıyoruz. Bütçemize uygun olmasını istiyoruz. Şartlar bütçemize uygun olduğu taktirde olacak. Ödeyebileceğimiz ücretleri veriyoruz. Herkes zamanında parasını alacak. Oyuncular takım içinde parasını adaletli olarak alacak.” (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com