Galatasaray Taraftarı İkiye Bölündü

Galatasaray Taraftarı İkiye Bölündü
Galatasaray taraftarı, teknik direktör konusunda büyük bir fikir ayrılığı yaşıyor...

Galatasaray'ın çiçeği burnunda başkanı Ünal Aysal, takımın başına getireceği teknik direktör konusunda ilk resmi görüşmesini Fatih Terim ile yaptı. Terim ile görüşmelerin oldukça olumlu geçtiği ve sarı-kırmızılı kulüpte '3. Fatih Terim' döneminin başlamasına ramak kaldığı iddia ediliyor.

Aysal bu konuda verdikleri kararı 18 Mayıs'ta düzenlenecek olan mazbata töreninden sonra açıklayacaklarını ifade etti.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörünün kimin olacağımerak uyandırmaya devam ederken; sarı-kırmızılı taraftarlar da bu konuda tam anlamıyla ikiye bölündü. G.Saray taraftarının buluşma noktası olan WEBASLAN.com'da düzenlenen anket de bu durum tüm çarpıcı bir şekilde ortaya çıkıyor.

Webaslan.com 'da düzenlenen ve halen devam etmekte olan "Sizce Ünal Aysal teknik direktörlük koltuğuna kimi getirsin?" anketine 100 bini aşkın kişi katıldı. Fatih Terim, Mircea Lucescu, Martin Jol ve Louis van Gaal isimlerinin seçeneklerde sunulduğu ankette; Fatih Terim ile Mircea Lucescu arasında büyük bir rekabet ortaya çıktı.

Ankete katılan 100 bini aşkın kişinin 47 bin 810'u (yüzde 47.45) seçeneklerde sunulan Fatih Terim şıkkına oy verirken; 44 bin 58'i ise (yüzde 43.73) Mircea Lucescu'nun Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olması gerektiği konusunda oy kullandı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com