Galatasaray taraftarından Fatih Terim'e destek!

Galatasaray taraftarından Fatih Terim'e destek!
Galatasaray tribünlerinin etkili taraftar grubu ultrAslan, Mersin İdman Yurdu karşılaşmasında yaşananlarla ilgili bir bildiri yayınladı.

Galatasaray tribünlerinin etkili taraftar grubu ultrAslan, Mersin İdman Yurdu karşılaşmasında yaşananlarla ilgili bir açıklama yayınladı.

Yapılan açıklamada, yaşananların planlı olduğu ve Fatih Terim'i itibarsızlaştırma çabalarının bir ayağı olduğu savunuldu.

ultrAslan'ın resmi internet sitesinde 'Durduramayacaksınız!' başlığıyla yayınlanan bildiri şu şekilde:
 
"Sezon başından bu yana kasıtlı ve art niyetli olarak birilerinin güdümünden hareketle hakem kıyımına sahne olan maçlarımızda, oynanmakta olan parodinin son perdesini bu akşam büyük bir ibretle izledik.

Sahada standardı sağlamakla görevli olanların, “hata ile kasıt” arasındaki sınırın boyutlarını bilerek yıktıklarını görmekteyiz. Özellikle sezon başından beridir hocamız Fatih Terim’e yönelik itibarsızlaştırmayı hedefleyen provokasyonlar ve saldırılar giderek tahammül edilemez bir hal almıştır.

Her ne hikmetse Uganda liginde bile rastlanamayacak manzaraları saha kenarında kulübemiz önünde izlemekteyiz. Maçın içerisinde hiç kimseye yönelik küfür, hakaret veya davranışı olmaksızın hocamızı ve antrenörlerimizi tribüne göndermenin hoş görülecek hiçbir tarafı yoktur. Teknik heyetimizden kimsenin gerek rakiplerimize gerekse hakemlere yönelik hiçbir kötü söylemi ve davranışı olmadan, hocalarımızın bu haksız uygulamalara tabii tutulmasını hiçbir şekilde kabul etmediğimiz gibi bu eylemin hiç bir akıl mantık çerçevesinde açıklaması dahi yoktur!
Bu haksız ve iyi niyeti yok eden, tamamen camiamızı durdurmaya yönelik uygulamaların tahammül sınırlarını çoktan aştığı aşikârdır. Tamamen esir kamplarını andıran katı ve mesnetsizce, saygısızca sürdürülen bu uygulamaların hocalarımıza karşı “kasten” uygulanmakta olduğu; tamamen iyi niyetlerle yürütmekte olduğumuz futbol rekabetini en hafif tabiriyle “baltalamakta” olduğunu herkes görmüştür.

Futbol camiasında yaşanan depremler ve ahlaki çöküntü alıp başını gitmişken, sezon başından beridir kulübüne “tek bir ceza dahi aldırmayan” centilmenlikte herkese ders veren ama bir türlü hakkı teslim edilmeyen, Büyük Galatasaray Taraftarını hedef alan, provokatif; tahrik edici politikalarla sahasını nasıl olur da kapatırız düşüncesiyle kasıtla yürütüldüğünü bizler çok iyi biliyoruz ve her hafta izliyoruz.

Şu çok iyi bilinmelidir ki hocalarımız, takımımız ve kulübümüz asla yalnız değildir. Spor kamuoyunda bu konular üzerinden “birilerine” fayda sağlamak amacıyla yorumcu sıfatlarıyla çeşitli mecralarda çığırtkanlık yapanları ise biz çok iyi tanıyoruz. Medyada, TFF kurullarında dönen dolapların, haksız suçlamaların, çifte standartların bini bir para olmuşken tüm bunlara karşı dimdik sonuna kadar ayaktayız!

Sahada adaleti sağlamakla görevli olanların ve onlara bu görevi verenlerin bilmeleri gerekir ki, “adalet” gerçeğin kendisini, haklıyla haksızı ayırt edebilmek adına uygulanır. Buna birilerinin maksatlı bir şekilde zarar vererek kullanmasına asla seyirci kalmayacağız!

Sahneye konulan tüm bu oyunların karşısında, oyunu yazan, yöneten ve figüranların karşısında, şampiyonluk yolumuzda Büyük Galatasaray Taraftarı olarak kulübümüzün her zaman yanında dimdik durarak hakkımız olan şampiyonluğumuzu “alnımızın teri, bileğimizin hakkıyla” söke söke alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın!

YÖNETİMİ, FUTBOLCUSU, TARAFTARI;

BİZ BURADAYIZ HADİ DURDURSANIZA GALATASARAY'I'


Yaşasın Galatasaray, Yaşasın Bağımsız ultrAslan!" (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com