Galatasaray yöneticilerinden Ağar'a ziyaret

Galatasaray yöneticilerinden Ağar'a ziyaret
Galatasaray Spor Kulübü'nün bir grup yönetici, Susurluk davasından aldığı 2 yıllık hapis cezasını Aydın'ın Yenipazar ilçesindeki kapalı cezaevinde çeken Demokrat Parti eski Genel Başkanı Mehmet Ağar'ı ziyaret etti.
Aydın'a gelen Galatarasay Spor Kulubü Asbaşkanı Abdürrahim Albayrak, ikinci başkan Ali Dürüst, Yönetim Kurulu Üyeleri Celal Gürsan ve Sinan Uyanık, Cumhuriyet Başsavcısı Ekrem Yiğit'i makamında ziyaret edip, Yenipazar Kapalı Cezaevi'ndeki Mehmet Ağar'ı ziyaret edebilmek için izin talebinde bulundu. İzin belgesini aldıktan sonra Yenipazara hareket eden Albayrak ve beraberindeki diğer yöneticiler, yanlış yola girince yaklaşık 1 saatlik bir gecikmeyle cezaevine ulaştı. 
 
Cezaevindeki yarım saatlik görüşmenin ardından Galatasaraylı yöneticiler, cezaevinden ayrıldı. Çıkışta, bir açıklama yapan Galatasaray Spor Kulübü Asbaşkanı Abdürrahim Albayrak, "Mehmet Ağar'ın sağlık durumu gayet iyi. Morali yüksek. Buraya gelmeden önce Muğla Cezaevi'nde de DP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret ettik" dedi. 
 
Galatasaraylı yöneticiler daha sonra bugün Atatürk Stadı'nda İtalya'nın Lazio takımıyla oynayacağı maçı izlemek üzere İzmir'e hareket etti. 
 
CEZAEVİNDE TADİLATLAR SÜRÜYOR 
 
Öte yandan Mehmet Ağar'ın cezasını çektiği Yenipazar Cezaevi'ndeki bazı tadilat çalışmalarının da sürdüğü öğrenildi. Cezaevinin yanına dikilen direğe merkezi sistem hoparlör bağlanmasının ve tuvaletlerin yenilenmesinin ardından şimdi de nizamiye girişine ziyaretçiler için bekleme salonu yapılıyor. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com