Galatasaray'a büyük suçlama!

Galatasaray'a büyük suçlama!
"Bize ağza alınmayacak sözler söylediler!"

Mersin İdman Yurdu yöneticisi Mehmet Işık, G.Saray ile Türk Telekom Arena’da oynadıkları maçın devre arasında Sarı – Kırmızılı cepheden kendilerine ağır şekilde küfürler edildiğini açıkladı.

Beyaz TV’ye konuşan Mehmet Işık, şunları söyledi ;

"AĞZA ALINMAYACAK SÖZLER SARF EDİLDİ!"


Ben Culio'nun tehdit edildiği gibi bir iddiada bulunmadım. Özellikle maçın başında 1-0 öne geçtikten sonra Galatasaray teknik heyetinin yaptıklarından bahsettim. Bütün futbolcularımıza büyük tepki vardı. Bu zamana kadar neredeydiniz? Neden oynamadınız böyle? dediler. Yedek kulübesindeki oyunculardan. Ağza alınmayacak sözler sarf edildi. Bunu yedek kulübesinde İdari Menajer bile çıkan oyunculara bunu söylemiştir.

"ŞÜKRÜ HANEDAR İLE YARDIMCI HOCAMIZ TARTIŞTI!"

Hakaretler, küfürler var. Hem futbolcular hem teknik heyet tarafından. Bizim yardımcı hocalarımızdan biri ile Şükrü Hanedar bey tartıştı. Bizim futbolcularımıza böyle söylemlerde bulunduğu yönünde birşey söylediler bana. Oyuncularımızın anlattığı kadarıyla yedek futbolcular ve yardımcı antrenörlerden de bu sözler sarf edilmiş. Tam ne söylemişler bilmiyorum ama..

"GÖZLEMCİLERİN BUNDAN HABERİ VAR!"

Soyunma odasına girerken de çıkarken de bunlara maruz kaldık biz. Gözlemcilerin hepsinin bundan haberi var. Herkes bir şekilde tepkiliydi. Şaşılacak bir durumdu. Taraftarın tepkisi ve baskı oyuncularımızı yıldırdı. Hakem bir taraftan etkilendi. Biz neye uğradığımızı şaşırdık. Ben hakemle ilgili yorum yapmak istemiyorum. Ama hakemi beğendim dün. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com