Galatasaray'a Geldiğine Bir Pişman

Galatasaray'a Geldiğine Bir Pişman
Cimbom'dan kavga-dövüş ayrılan Cassio Lincoln'un Misimovic'i, “G.Saray'a sakın gitme. Orada profesyonel bir düzen yok, üzülürsün” diye uyardığı ortaya çıktı.

Galatasaray hiç kimseden çekmediği yabancı futbolculardan çektiği kadar...

Hele Brezilyalılar Cimbom'un adeta kâbusu oldu. Kendileri Florya'da olmasa bile 'uzaktan kumandalı' misali zaman zaman Aslan'ı kasmaya devam etti. Aynen Cassio Lincoln gibi.

Sarı-Kırmızılı yönetimle yollarını kavgalı bir şekilde ayıran Brezilyalı'nın G.Saray'la pazarlıkları sırasında Misimovic'e “G.Saray'a sakın gitme. Profesyonel bir düzen yok, orada yapamazsın” telkininde bulunduğu ortaya çıktı.

"RUSYA SOĞUK ORAYA GİTMEM"
Sarı-Kırmızılı yönetimin Rusya kulüpleriyle pazarlık yapmasına sinirlenen Misi, “Beni hiçbir yere zorla gönderemezsiniz” restini çekti.

YÖNETİM İKNA EDEMİYOR
Wolfsburg Kulübü'nden 8 milyon Euro karşılığında transfer edilen Misimoviç, Aslan'ın başına dert oldu. Alman kulübünün Bosnalı'yı geri almak istememesi sebebiyle sıkıntı yaşayan Galatasaray yönetimi, Misimovic'e Rusya'dan kulüp buldu ancak bu sefer de futbolcuyu ikna edemedi. Yıldız oyuncunun “Rusya çok soğuk, oraya gitmem” diyerek
direndiği ve kendisi için hazırlanan öneriyi de geri çevirdiği öğrenildi.

'KALIRIM PARAMI DA ALIRIM'
Kadro dışı bırakılmasına bir anlam veremeyen ve Hagi'nin kendisi ile konuşmamasına da içerleyen Misimovic'in, tatilden haber göndererek “Beni hiçbir yere zorla gönderemezler” dediği ortaya çıktı. “Sezon sonuna kadar Galatasaray'da kalacağım. Onlar da maddi sorumluluklarını yerine getirecek” ifadelerini kullandığı belirtilen Misi için tek kurtuluşun Rusya'ya gitmesi olarak görülüyor.

'LINCOLN'LE MISI'NİN NE ALAKASI VAR' DEMEYİN
Lincoln Schalke'de top koştururken Misimovic de Bochum forması giyiyordu. Ancak ikili iyi dosttu ve zaman zaman birbirleriyle görüşüyorlardı. İkisi de takımlarının 10 numarasıydı ve Almanya'da en çok konuşulan isimlerin başında geliyorlardı.

İşte bu özellikler sonrasında Misi'nin G.Saray'a transfer olacağını duyan Lincoln'ün Bosnalı arkadaşını Türkiye'ye gitmeme konusunda uyarma ihtiyacı hissettiği fakat Misimovic'in her şeye rağmen G.Saray'ın cazip teklifine dayanamadığı için 'olur' verdiği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com