Galatasaray'da büyük devrim!

Galatasaray'da büyük devrim!
Sarı-kırmızılı kulüpte şubeler kaldırılıyor, yerlerine direktörlük sistemi getiriliyor.
Bugünkü yönetim toplantısında futbol, mali işler, gayrimenkuller ve finans alanında organizasyon şeması netleşecek
 
Galatasaray Kulübü’nde bugün gerçekleştirilecek olan yönetim kurulu toplantısıyla beraber yeni bir dönem başlıyor. Sarı-kırmızılı yönetimde yeni organizasyon şemasının bugünkü toplantıda son şeklini alacağı belirtildi.
 
Kulüpte bütün şubelerin kaldırılacağı ve bunların yerine futbol, mali işler, gayrimenkuller, finans ve kulüp direktörlüğünün getirileceği kaydedildi.
 
Başkan Ünal Aysal’ın yeni yapılanmayla bizzat ilgilendiği ve yönetim kurulunda konuyla ilgili bütün detayların masaya yatırılacağı ifade edildi. Galatasaray’da, Sportif A.Ş. Genel Müdürü ve Kulüp İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Lutfi Arıboğan’ın yeni yapının da başında yer alacağı vurgulandı.
 
Kısa süre içinde hayata geçirilecek olan direktör uygulamasının yönetim kurulunun daha verimli ve hızlı çalışmasına önemli ölçüde katkı yapması planlanıyor. Bu sistemin Başkan Ünal Aysal tarafından desteklendiği öğrenildi.
 
‘Zaten oruçluyduk’
 
1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) Başkanı İsmail Sarıkaya, cuma günü verdikleri iftar yemeğine katılmaması nedeniyle Başkan Ünal Aysal hakkında kullandığı ifadelerin yanlış anlaşıldığını dile getirdi. Sarıkaya, “Bazen sürçülisan olabilir. Zaten oruçluyduk. Sadece başkanımızın gelmemesine kırıldığımızı ifade etmeye çalıştık. Başkanımız Ünal Aysal’ı kırmak istemezdik” diye konuştu.
 
Milliyet
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com