Galatasaray'da büyük kriz

Galatasaray'da büyük kriz
Melo'nun alacacağı para sarı kırmızılı oyuncuları huzursuz etti

Galatasaray'da Felipe Melo'nun alacağı para dört milyon euroyu aşarken Burak ile Selçuk’a zam çıkmaması takım içinde rahatsızlık yarattı. Bunun üzerine Fatih Terim, Ünal Aysal'la görüşme kararı aldı.

Avrupa’dan birçok takımdan transfer teklifi alan Burak ile Selçuk İnan’ın maaşlarında zam yapılmama ihtimali sıkıntıya yol açtı.

Fatih Terim tarafından ısrarla istendiği için satılmayan Burak ile menajerler düzeyinde bir çok takımın istediği Selçuk, Melo’yla 3.1 milyon euro garanti ve 25 bin euro maç başı ücretle anlaşılması üzerine harekete geçti. İki oyuncu parayı dert etmese de “Takım içi dengesiz ücret” algısı var.

MAÇ BAŞILAR DA PITBULL’DAN AZ

Burak geçen sezon geldiği G.Saray’da 2.3 milyon euroya, Selçuk da 2 milyon euroya imza atmıştı. Maç başı Melo’nun 25 bin euro almasına karşılık Burak 20 bin, Selçuk 15 bin euroda kaldı.

Burak Yılmaz ve Selçuk İnan şu an yönetimden zam beklentisine karşılık bulamazken durumun ne olacağı merak konusu. Öte yandan bu gelişmeler sonrasında Fatih Terim’in bizzat Ünal Aysal ile görüşüp özellikle Felipe Melo’dan sonra kaynaklanan huzursuzluğun giderilmesi için çalışacağı belirtildi. Burak ve Selçuk’un ücretlerinde ise devre arasında iyileştirme söz konusu olabilir.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com