Galatasaray'da Büyük Revizyon

Galatasaray'da Büyük Revizyon
Bu sezonu hayal kırıklıklarıyla kapatmaya hazırlanan Galatasaray'da sezon sonunda takımdan gönderileceklerde netleşmeye başladı.

Yeni sezonda A'dan Z'ye yeni bir yapılanma içine girmeyi planlayan sarı kırmızılıların ilk etapta sözleşmesi biten oyuncularla yeni sözleşme yenilemeyeceği kesinleşti. Bu durumda Kewell, Neill, Gökhan Zan ve Barış'a yeni sözleşme önerilmeyecek ve bu 4 fubolcuyla 3 hafta sonunda yollar ayrılacak.

Uzun süredir kaleci sorunu yaşayan Galatasaray'da devrearasında bonservis bedeli ödenmeden transfer edilen Zapata'yla da yollar kesin olarak ayrılacak. Ufuk ve Aykut'tan biri yeni gelecek yönetim ve teknik direktörün isteği doğrutusunda takımda yedek kaleci olarak kalacak.

Sözleşmesi devam eden Lorik Cana'ya İtalya ve İngiltere'den tekliflerin geldiği, tecrübeli futbolcu gitmek isterse her türlü kolaylığın sağlanacağı vurgulandı. Milan Baros, Culio ve Stancu içinde yapılacak transfer tekliflerinin değerlendirileceği ifade edildi.

Bugüne kadar beklenen performansların bir türlü sergileyemeyen Serkan Kurtuluş, Aydın ve Mustafa Sarp gibi isimlerle de yolların ayrılacağı, alt yapıdan gelecek vaadeden isimlerin takıma kazandırılmasına çalışılacağı ifade edildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com