Galatasaray'da büyük skandal!

Galatasaray'da büyük skandal!
Galatasaraylı yöneticiler Real Madrid maçından sonra birbirine girdi.
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi B Grubundaki ilk karşılaşmasında Real Madrid'den tarihi bir fark yemesinin ardından yaşanan tartışmalar bitmiyor. Ünal Aysal'ın son yönetiminde yer bulan Adnan Nas maçtan sonra protekol tribününde "Fatih Terim gitsin biraz da Fenerbahçe'yi çalıştırsın" demişti. Galatasaraylı bir başka yöneticide Adnan Nas'ın bütün söylediklerini Fatih Terim'e ilettiği öğrenilmişti. Nas daha sonra bu haberleri yalanlamıştı.
 
Ancak maçtan sonra bu yaşananların bununlada kalmadığı belirtildi.. Adnan Nas'ın Galatasaraylı eski yöneticiler Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'a sataşdığı öğrenildi. Nas rakadaşlarıyla sobet eden Dürüst ve Albayrak'a "Tebrikleri mi kabul ediyorsunuz?" dediği, Dürüst’ün ise Nas’ın bu sözlerine sert bir şekilde karşılık vererek “Ne diyorsun sen?” diye çıkıştığı belirtildi. İkili arasındaki tartışma daha fazla büyümeden, araya giren üyelerce engellendi. Dürüst ve Albayrak daha sonra soyunma odasına kadar inerek, dostları olan Terim’i mağlubiyetten ötürü teselli etti.
 
Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren "Nas saçmalamış, maksadını aşmış. Neden F.Bahçe’ye gitsin? Madem itiraz ediyor, bunu yönetimde söylemeli. Orda burada değil. Yenilince mi aklına geliyor? Eğer başkan Ünal Aysal bu işe müdahale etmezse, kopar. Ancak başkanın tecrübesi zayıf. Zaten tecrübeli isimleri de yönetimden gönderdi." eleştirilerini yaptı.
 
Ali Dürüst konuyla ilgili "Protokol tribününde kullanacağın her lafa dikkat edeceksin. Demeç olsaydı, bu kadar olmazdı. Böyle bir ifade olamaz. Bir an önce toparlanmak için bir şey yapılması şart. Başkan Ünal Aysal’ın sitede yaptığı açıklama güzel. İyi şeyler söylemiş. Ancak bu yönetim içerisinde de yapılmalı" açıklamasını yaptı.
 
Galatasaray'ın Kulüp Sözcüsü Şükrü Ergün de "Yenilginin şoku içerisinde, duygusal bir tepki olarak ortaya konmuştur. Ancak Adnan Nas’ın bu sözlerini çok da hoş karşılamamak gerekir" diyerek Adnan Nas'ı eleştirdi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com