Galatasaray'da derin çatlak!

Galatasaray'da derin çatlak!
'TFF Galatasaray'da operasyon yapmak istiyor'
A milli Takım Teknik direktörlüğü görevine son verilen Abdullah Avcı'nın yerine getirilmek istenen Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in TFF ile görüşmeler yapması Galatasaray camisını böldü. 
 
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Fatih Terim'in TFF ile görüşmesine izin vermesi camia tarafından sert dille eleştirildi. Ünal Aysal ile başkanlık yarışa giren Turgay Kıran TFF'nin Fatih Terimile görüşmesini sert dille eleştirdi.
 
Kıran, TFF’nin Galatasaray’a bir operasyon düzenlemek istediğini ifade ederek "Galatasaray, üç kulvarda da mücadele ediyor ve son iki sezondur futbol takımının başarıları ortada. Tek bir teknik direktör Fatih Terim mi kaldı, neden Ahmet değil Mehmet değil Terim? Bu sadece Fatih Terim’in dünya çapında bir teknik adam oluşu ile açıklanamaz. TFF basbayağı, başkalarının da yardımıyla Galatasaray’ın önünü kesmek istiyor, bunu planlıyor. Galatasaray oyuna gelmemeli" dedi.
 
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı da eleştiren Kıran "Şu anda büyük bir şaşkınlık içerisindeyim, her zaman profesyonellikten, kurumsallıktan bahseden Ünal Aysal, Fatih Terim’in TFF ile görüşmesine nasıl izin verebilir? İnanamıyorum. Bu işe kısa sürede dur demeliler. Benim tanıdığım Fatih Terim de zaten en kısa süre içerisinde gerekeni yapacak ve her zaman olduğu gibi Galatasaray’ın menfaatlerini düşünecektir"şeklinde konuştu. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com