Galatasaray'da skandal iddia!..

Galatasaray'da skandal iddia!..
Başkan Ünal Aysal'ı mahkemeye veren G.Saray yöneticisi mi?
G.Saray’ın sermaye artırımına gitmesi özellikle Başkan Ünal Aysal’ın başını ağrıttı. Sarı kırmızılı kulübün 14 Eylül tarihinde yüzde 300 oranında tamamı nakden karşılanmak üzere sermaye artırımına gitmesi Aysal’ın aleyhine ‘borsada nitelikli dolandırıcılık’ ve manipülasyon suçundan dava açılmasına neden oldu. 
 
15 kişi, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na, Başkan Ünal Aysal ve Galatasaray Sportif A.Ş. yöneticileri hakkında, ‘nitelikli dolandırıcılık’ ve ‘manipülasyon’ suçlaması ile başvuruda bulundu. Başsavcılık, ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçlaması ile ilgili ayrı, ‘manipülasyon’ suçlaması ile ilgili ayrı savcılar görevlendirdi. Peki, bu suçlamaların ardında kim vardı?
 
DİVAN KURULU ÜYELERİ DE VAR MI?
 
Hurriyet internet'in haberine göre; Bu sorunun yanıtı Galatasaray camiasını sarsacak cinsten... Ünal Aysal’ın da kulağına giden bomba iddiaya göre, açılan bu davanın ardında sarı kırmızılı kulübün önemli isimlerinin yaptığı bir organizasyon var.
 
Dava açan isimleri perde arkasında organize edenler arasında G.Saray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk ve sarı kırmızılı camia tarafından yakından tanınan Sait Bingöl’ün olduğu iddia ediliyor.
 
Bir diğer iddiaya göre, olayın arkasındaki isimler arasında Galatasaray Divan Kurulu üyesi 4 kişi de var. Yenilir yutulur gibi olmayan bu iddiaları olayın taraflarına sorduk.
 
1 AY SONRA HER ŞEY NETLEŞİR
 
G.SARAY Başkanı Ünal Aysal, öncelikle bu iddiaların kendisinin de duyduğunu belirtti. Aysal, “Evet, bu söyledikleriniz benim de kulağıma geldi. Sait Bingöl ve Adnan Öztürk’ün hisse spekülasyonlarının arka planında rol oynadıkları ve organize ettikleri hakkında bir duyum aldım. Buna ihtimal vermem mümkün değil. Ben buna inanmak istemiyorum. G.Saray Yönetim Kurulu’nda bulunan bir yöneticinin art niyetli olduğuna itibar edemem. Birlikte çalıştığım, yola çıktığım bir isim. Yönetim içinden birinin olduğunu duysam bile ihtimal vermek istemiyorum. Kimsenin günahını almak istemem” dedi. Aysal, konuyla ilgili tüm gerçeklerin en fazla 1 ay içinde ortaya çıkacağını da sözlerine ekledi.
 
BENİ HEDEF YAPTILAR
 
Ağır suçlamaya hedef olan Adnan Öztürk ise şunları söyledi: “Galatasaray’da bu yönetimi yıpratmak için hedefe koydukları adam benim. Bundan hiç mi hiç rahatsız olmuyorum. Biz böyle ucuz politikalara alıştık artık. Sadece güler geçerim. İhanetle işim olmaz. Hayatımda hiç çiğ yemedim, karnım ağrımaz. Ben ne söyleyeceksem adamın yüzüne karşı direkt söylerim. Beni yıpratmaya çalışanların amaçlarını da biliyorum. Vız gelir, tırs gider….” (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com