Galatasaray'dan 4 yalanlama birden

Galatasaray'dan 4 yalanlama birden
Galatasaray, yazılı medyada yer alan dört haberi resmi site aracılığıyla yalanladı.
Yazılı basında bulunan 4 haber hakkında zorunlu açıklama yapmak zorunda olduklarını belirten sarı-kırmızılı kulübün hedefinde Fanatik, Habertürk ve Hürriyet gazeteleri vardı.
 
İşte Galatasaray'ın resmi site aracılığıyla yaptığı yalanlamalar...
 
1- Bugün Hürriyet Gazetesi’nde, "Skandal" başlığı ile yayınlanan haber hastane yetkilileri ile sağlık ekibimiz dışında kimsenin bilmesi mümkün olmayan bilgilere sahip olunduğu izlenimi verilerek ve doğru bilgiye dayandırılmadan hazırlanmış maksatlı bir haberdir.
 
Her iki sporcumuzun sağlık durumları ile ilgili bilgiler yaralanmaların olduğu süreçte kamuoyu ile paylaşıldığı gibidir.
 
Sağlık sponsorumuz ile ilgili hastanenin idari ve medikal kadrolarının teşhis ve tedavi sürecindeki kooperasyonundan da memnuniyetimizi bir kez daha ifade ederiz.
 
Kamuoyuna duyurulur.
 
2- "Bugün yine Hürriyet Gazetesi'nde, "Sneijder'in Neden Çıktığını Hocaya Sorun" başlığı ile yayınlanan haber, kulübümüz aleyhine hazırlanmış iç huzurumuzu ve dinamiklerimizi hedef alan maksatlı bir haberdir.
 
Oyuncumuzun, sahada görev yapan ve oyundan çıkan oyuncular hakkında neden oynadıkları veya neden oyundan çıktıkları ile ilgili soruya sporcu olarak cevap vermesinin uygun olmayacağını belirterek yetkili kişiyi medya mensuplarına etik bir yaklaşımla hatırlattığı söylemi tamamen saptırılarak kullanılmıştır.
 
Kulübümüze, takımımıza, birlik beraberliğimize yönelik haber yapan kişi ve kurumlara karşı daha dikkatli yaklaşılması gerekliliğinin doğduğunu tüm Galatasaraylılarla paylaşırız.
 
Kamuoyuna duyurulur."
 
3- "Habertürk Gazetesi'nde bugün ''GS Bu Gücü Nereden Alıyor'' başlıklı yazıyla ilgili muhattabın TFF olduğunu belirtir, cevap hakkımız saklı kalmak koşulu ile Federasyon'un konuyla ilgili tavrını bekleyeceğimizi kamuoyuna duyururuz."
 
4- "Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kalmak için çalışmalarımızı sürdürdüğümüz, ligdeki şampiyonluk yarışında  her oyuncumuza ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde (daha sezon sonu yaklaşmamış ve böyle bir karar çıkma olasılığı olmamasına rağmen) Fanatik Gazetesi'nde ''Aslan'ın Yolcu Listesi'' başlıklı haberin yayınlanmasının nasıl bir maksada hizmet ettiği ortadadır.
 
Bu tür yaralamaya, yıpratmaya, iç huzuru bozmaya yönelik haberlere itibar edilmemesi, maksatlı manevralara karşı her zamankinden daha  uyanık olunması tüm Galatasaraylılardan ricamızdır.
 
Kamuoyuna duyurulur."  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com