Galatasaray'dan Ayrılmak İstemiyor

Galatasaray'dan Ayrılmak İstemiyor
Ünder'in 'Bir daha forma giyemeyecek' dediği yıldız oyuncu herkesi şaşırttı.

Trabzonspor maçının ardından, teknik direktör Bülent Ünder'in bundan sonraki maçlarda Galatasaray forması giyemeyecek dediği Juan Pablo Pino'nun menajeri Luis Felipe Poso'dan şaşırtan bir açıklama geldi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın hazırlayıp sunduğu Spor Kazanı Programı'nın canlı yayın konuğu olan Poso, El Mago lakaplı Kolombiyalı oyuncu Pino'nun temel sorunun yeteri kadar forma şansı bulamamak olduğunu söyledi.

TEKNİK KARARLAR PİNO'YU FAZLASIYLA DEMORALİZE ETTİ

İki hafta önceki Antalyaspor maçında oyundan alınan Pino'nun kendisiyle ilgili verilen teknik kararlara anlam veremediğini belirten FIFA menajeri Poso, “Antalyaspor maçında oyundan alınıyor: Fenerbahçe maçında oynatılmıyor. Oyuna alınmıyor. Çok çalıştığı halde bu uygulamanın yapılması Pino'yu yeterince demoralize etti. Pino her zaman oynamak istiyor; ama teknik direktörü kendisine şans vermedi. Teknik kararlar Pino'nun performansını etkiledi” dedi.

BU KOŞULLARDA İYİ PERFORMANS GÖSTEREMEZ

Pino'nun bu koşullarda iyi performans gösteremeyeceğini belirten Poso, “Takıma seçilmedikçe morali bozuluyor; bu koşullarda iyi bir performans zaten gösteremez. Gelinen aşama, teknik direktörün oyuncum Pino'ya bakış açısı bundan ibaret. Trabzonspor maçında da zaten morali bozuktu” şeklinde konuştu.

HER ŞEYE KARŞIN GALATASARAY'DA KALMAK İSTİYOR

Galatasaray Yönetimi'nin futbolcusu hakkında nasıl bir karar vereceğini kestiremediğini ifade eden Luis Felipe Poso, “Bütün bu olanlara karşın Pino, Galatasaray'da kalmak istiyor; çünkü burada olmaktan onur duyuyor. Yetkililerin onun hakkında nasıl bir karar vereceğini bilemem. Size şunu söyleyebilirim Pino'nun ilk tercihi Galatasaray; ama tabii ki kendisine talip olan çok fazla kulüp var. Eğer Galatasaray istemezse, Pino başka bir kulübe gider. Fakat Galatasaray'da olmaktan memnun. Şu anda başka bir kulüpten teklif yok; ama Galatasaray git derse, o zaman Pino'nun önünde seçenekler oluşur” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com