Galatasaray'dan sert yanıt!

Galatasaray'dan sert yanıt!
Ömer Çavuşoğlu'nun söylediği bir söz, yumuşamaya çalışan ortamı bir kez daha gerdi. Galatasaray, Çavuşoğlu'nun bu sözüne muhatap Fenerbahçe kulübünü gördü.

Ömer Çavuşoğlu'nun 'PKK dedin mi akla Galatasaray gelir' açıklamalarına tepki gösteren Sedat Doğan, "Galatasaray'a son bir kaç ay içerisinde saldıran herkes cevabını aldı. Son dönemlerde boynu bükük, vur ensesine ekmeğini al tipi bir şeyler çıkıyor. Bundan sonra kim saldırırsa tabiki hukuk çerçevesinde karşılığını bizden alacak" dedi.


Sosyal medyada da taraftarların bu gibi söylemlere karşı tepki gösterdiğini söyleyen Doğan, "Bu söylemde bulunan kişinin mensup olduğu camia, bu kişinin yazmış olduğu şeyi kendi içine nasıl sindirecek?" sorusunu sordu.

Fenerbahçe camiasından Çavuşoğlu'na tepki göstermelerini isteyen Doğan , ""Bir Galatasaray yöneticisi olarak değil, bir Türk vatandaşı olarak şunu soruyorum. Benim camiamda böyle biri olsa öncelikle ben kalkar bunun gereğini yapardım. Onun mensubu olduğu camia ne yapacak onu merak ediyorum. Çünkü bu ülkede milyonlarca aile bu işten muzdarip, neredeyse her ailede bir şehit ya da gazi var. Bizim ülkemiz başka ülkelere benzemez. Biz çok hassas insanlardan oluşan milletiz. Bu konulara hassasız. Bu kadar hassas olduğumuz konularda yazayım da nasılsa birileri yer yutar denilemez. Bu Türkiye'de çok çalışacak bir şey değil.  Çok ayıp bu. Mensubu olduğu insanların da buna vereceği cevabı merak ediyorum" şeklinde sözlerini bitirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com