Galatasaray'dan taraftara kötü haber

Galatasaray'dan taraftara kötü haber
Galatasaray Kulübü, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Alman ekip Schalke 04 takımı ile 12 Mart Salı günü deplasmanda oynanacak 2. tur rövanş maçına ilişkin, "bilet kontenjanının artırılması taleplerinin sonuçsuz kaldığını" açıkladı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklama şöyle;

"12 Mart Salı günü oynanacak Şampiyonlar Ligi Schalke 04 deplasman maçımızın biletleri için taraftarlarımızdan son derece büyük bir talep gerçekleşmiştir. Günlerce önce belli olan bu talep fazlası karşısında ev sahibi kulüpten yüzde 5'lik kontejanı arttırması ricamız ne yazık ki olumlu bir sonuç vermemiştir. Sonuç olarak bu yoğun talebi karşılama imkanımız olamamış ve konu çeşitli yayın organlarında spekülatif haberlerin yer almasına yol açmıştır.

Öncelikle belirtelim, Schalke 04'ün kulübümüze tahsis ettiği bilet sayısı bazı organlarda yer aldığı gibi 7000 adet değil sadece 2700 adettir. Bu biletlerin tümü turizm acentası vasıtasıyla ve doğrudan kulübe yapılan başvurular sonucu taraftarlarımıza intikal ettirilmiştir. 2700 bilet içinde tek bir biletin bile parasız verilmediğini özellikle belirtmek isteriz.

Galatasaray’ın başarılarının tüm Galatasaray taraftarlarını eskiden olduğu gibi yeniden heyecanlandırmış olması kulübümüz adına bizleri sevindirmiş olmakla birlikte bizim elimizde olmayan nedenlerle de olsa bizi orada desteklemek isteyen daha binlerce taraftarımıza bu imkanı sağlayamamış olmak işin üzücü tarafıdır.

Galatasaray yönetiminin ilk önceliğinin vefakar taraftarını memnun etmek olduğu herkes tarafından bilinmelidir."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com