"Galatasaray'ı da mağlubiyetle göndereceğiz"

"Galatasaray'ı da mağlubiyetle göndereceğiz"
Beko Basketbol Ligi'nde yarın Galatasaray MP'ı konuk edecek Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Ufuk Sarıca, Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan sonra üçüncü büyüğü de İzmir'den mağlubiyetle göndereceklerini söyledi.

Ufuk Sarıca, yaptığı açıklamada, Galatasaray Medical Park karşılaşmasının hem takımı, hem de taraftarı çok iyi motive ettiğini, şube yönetiminin bu maça özel hazırladığı tişörtlerle de yalnız sahada değil, tribünde de tek renk olacaklarını belirtti.

Karşıyaka Arena'da kaç kişi olduğunun değil, orada olanların galibiyete ne kadar inandığının önemli olduğunu bir kez daha göstereceklerini ifade eden Sarıca:''Kısıtlı süreye rağmen maç için iki gün özel taktik hazırlık yapma fırsatı bulduk. Oyuncularımızın da rakibe son derece iyi konsantre olduklarını görmek bizi memnun ediyor. Zira Galatasaray Medical Park karşısında birebir mücadeleleri kazanan taraf olmak, sonucu belirleyecek. Şu andan itibaren hepimizin ortak hedefi, çalıştığımız şeyleri sahaya yansıtabilmek ve takım disiplininden ödün vermemek. Geçtiğimiz iki ay içinde takım olma yönünde sağlam adımlar attık ve her geçen maç, safları sıklaştırıyoruz. Takım olarak neler başarabildiğimizi artık biliyoruz ve kazanmak konusunda yine tereddütsüz oynayacağız. Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan sonra üçüncü büyüğü de İzmir'den mağlubiyetle göndereceğiz'' dedi.

Pınar Karşıyaka Genç Takım Sorumlusu Efecan Tekin ise Anadolu Efes'ten ayrılan Oktay Ulubay'ın genç takıma dahil olduğunu belirterek, ''A Takım'a en çok oyuncu gönderen basketbol altyapısı olarak, yetiştirici kimliğimizle potansiyeli olan oyuncuları ailemize katmaya ve oyuncularımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz. Oktay da bu isimlerden biri'' dedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com