Galatasaray'ı satın almak istiyor !

Galatasaray'ı satın almak istiyor !
Eurosport Almanya ilginç bir iddia ortaya attı. Anzhi'de forma giyen zengin yabancı futbolcuların maçlardan arta kalan zamanlarını Türkiye'nin tatil beldesi Belek'te geçirdiğini yazdı.

Anzhi'nin Başkanı Süleyman Kerimov'un ise Türkiye'deki futbol pazarına girmek istediğini, Anzhi'ye götürdüğü oyunculardan beklediği pazar payını alamadığı için reklam pastası daha yüksek olan Türkiye'ye girerek, bu açığı kapatmak istediğini iddia etti. Kerimov'un danışmanlarının Türkiye'de kulüplerin yapılarını incelediğini, borsaya hisse veren takımların hisselerini almak için çalışmalar yaptığını iddia etti.

G.Saray, A.Gücü ve Antalyaspor'un durumları hakkında bilgi toplayan Kerimov'un özellikle G.Saray'ın borsada işlem gören hisselerinin toplanması durumunda kendisine bir yarar sağlayıp sağlamayacağını öğrenmeye çalışıyor.

İlerleyen dönemde ise Kerimov'un danışmanlarının G.Saray AŞ ile görüşerek daha fazla hisse satışı olup olmayacağını öğrenmek isteyeceği, kulübün yönetimini ele geçiremese de yönetimde söz sahibi olmayı planladığı iddia edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com