"Galatasaray'ın en büyük transferi Fatih Terim'dir"

"Galatasaray'ın en büyük transferi Fatih Terim'dir"
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim, Ata Demirer'in babasıyla ilgili attığı Twiti sayfasına taşıdı.

Galatasaray geçtiğimiz günlerde başkan Ünal Aysal'ın "Fatih Terim Galatasaray'ın elemanıdır" sözlerine dün akşam oynan Kasımpaşa maçından sonra Fatih Terim'in yaptığı "Ben Galatasaray'ın 40 yıldır elemanıyım" sözleri aradaki gerginliği arttırdı. Bu gerginliğe neden olarakta medyada Wesley Sneijder'in transferinin olduğu söylendi. Terimin aslında bu transfere sıcak bakmadığı ancak başkanın taraftarın beklentisi olan çilek transferine karşılık bu büyük yıldızı kadroya katmaya kararlı olduğu iddia ediliyor.

Söylentiler bu şekilde süre dursun sosyal medyada bu konu gündemdeki yerini koruyor. Komedyen Ata Demirer'in "Galatasaray'ın en büyük transferi Fatih Terim'dir. Bırakın artık şu Sneijder vıdı vıdısını. yetti bea." diye attığı twit'i Terim'in kızı Buse Terim retweet ederek babasının yaşadığı söylenen sıkıntıyı kendi sayfasına taşıdı. Sneijder transferinin ne şekilde sonuçlanacağı merakla beklenirken sosyal medyada gelişmelerin nabzını tutmaya devam ediyor. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com