Galatasaray’ın yengesi konuştu

Galatasaray’ın yengesi konuştu
Sneijder transferi sonunda gerçekleşti. Başarılı futbolcunun güzel eşi Yolanthe Cabau'da, ayağının tozuyla ilk röportajını verdi.

Wesley Sneijder’in merak edilen eşi Yolanthe Cabau, Türkiye’deki ilk röportajını Galatasaray’ın resmi televizyonuna verdi. Eşi Wesley Sneijder ile birlikte geldiği Türkiye’de ayağının tozuyla ilk röportajını veren Cabau, “Daha önce Türkiye’ye beş kez geldim. Türkiye’yi ve İstanbul’u zaten çok seviyorum. Wesley’in kariyeri için iyi bir adım attığını düşünüyorum. G.Saray ve Wesley’i sonuna kadar destekleyeceğim.” dedi. Eşinin Galatasaray’a transfer sürecini de değerlendiren Cabau, “Onun için kariyerinde önemli bir basamak. Bu imzadan dolayı ben de çok mutlu oldum. Artık yeni bir maceraya başlayacağız.” sözlerini sarfetti.

MAÇLARA GELECEĞİM

Galatasaray’ın önündeki zorlu maçlardan Beşiktaş ve Schalke maçlarıyla ilgili sorulara ise Yolanthe Cabau, “Galatasaray bu maçları kazanmak için oynayacaktır. Ben de takıma destek vermek için maçlara geleceğim” ifadelerini kullanarak açıklamalarını tamamladı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com