Galatasaraylı futbolculara 2. büyük şok!

Galatasaraylı futbolculara 2. büyük şok!
Galatasaraylı futbolculara neye uğradıklarını anlayamadılar.
Galasaray bugün dünya devi Real Madrid ile İspanya'da karşı karşıya gelecek. Sivasspor maçından önce Galatasaraylı taraftarların Florya Metin Oktay Tesislerine gerçekleştirdikleri ziyarette yaşananlar su yüzüne çıkmaya başladı.
 
Galatasaraylı taraftarların futbolculara ayar verdiği Galatasaray teknik direktörü Mancini'ninde taraftarlardan yana olduğu öğrenildi. Taraftarların “Bugün böyle geldik yarın başka geliriz” şeklinde başlayan konuşmalarında çok sert ifadelerin yer aldığı, Mancini'nin de “Burada olanlar burada kalsın. Eğer burada yaşananları medyada görürsem bütün takıma para cezası veririm” uyarısında bulunduğu ortaya çıktı.
 
UltrAslan’dan beklenen açıklama ise genel koordinatör Veysel Giley’den geldi. 300 kişilik grupla Florya’ya gittikleri ve futbolcuların arabalarıyla giriş yaptıkları kapıdan tesislere girdiklerini belirten Giley, “Biz öyle kafamıza göre, bildiğimizi okuruz anlayışıyla değil yönetimden izin alarak hiyerarşik yapıyı izleyerek gittik. Mancini şahittir, o da konuşma esnasında yanımızdaydı.
 
F.Bahçe maçında takımımız gerçekten kötü oynadı ama bu sadece bir futbol maçı. Kazanabilirsiniz de kaybedebilirsiniz de. Biz de yanlarına giderek 17 günde 6 maça çıkacak olan takımımıza destek verdik. Onlara “Kopenhag maçındaki gibi oynayın, kaybederseniz de önemli değil” açıklamasında bulunduk. Konuşmamızdan Roberto Mancini de çok memnun kaldı, bizi tebrik etti.
 
Biz, futbolcuları ve teknik heyeti protesto etmek istesek neden bütün basın yayın organlarını çağırmayalım? Bütün basını toplasaydık ‘Gelin, biz oyunculara tepki göstereceğiz’ deseydik o basın da oraya gelseydi daha etkili ve ses getirici olmaz mıydı?”  dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com