Galatasaraylı taraftar Ashley Young'ı taciz etti!

Galatasaraylı taraftar Ashley Young'ı taciz etti!
Taraftar maça hazırlık olayını abarttı. Manu'lu oyuncuyu taciz ettiler.

Taraftar, dünya devi ManU'yu havalimanında olaylı bir şekilde karşılarken sosyal medya da internete yüklenen bir videoyu konuşuyor.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

TACİZ VİDEOSUNU YOUTUBE'A KOYDULAR

Bir Galatasaray taraftarı, Manchester'li oyuncuların kaldığı oteli arayarak yıldız futbolcu Ashley Young'ı taciz ettiği videoyu Youtube'da paylaşıma sundu.

OTELDEKİ ODASINI ARADILAR

Videoya alınan görüntüde taraftar, futbolcuların kaldığı oteli arayarak resepsiyon görevlisinden İngilizce kendisini Ashley Young'ın odasına bağlamasını istiyor. Bir süre resepsiyondaki görevli ile konuştuktan sonra Young'ın odasına bağlanıyor ve hattın diğer ucundaki futbolcuyu taciz ediyor.

WELLCOME TO HELL

Taraftar, Ashley Young telefonu açar açmak sesini de yükselterek Türkçede Cehenneme Hoş geldin anlamına gelen "Wellcome to hell" cümlesini kullanıyor. Taraftar futbolcuya telefon tacizinde bulunurken yanındaki arkadaşları da kameraya çekiyor ve daha sonra video Youtube'a yükleniyor.

Sosyal medyanın gece boyunca konuştuğu video kimileri tarafından komik bir şaka olarak görülse de önemli bir taraftar kitlesi tarafından da tepkiyle karşılandı.

Bir zamanlar bu slogan Ali Samiyen Stadı'nın bir sloganı haline gelmişti. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com