Galatasaraylılar şova hazırlanıyor!

Galatasaraylılar şova hazırlanıyor!
Sarı-Kırmızılı taraftarlar, derbide tam anlamıyla gövde gösterisi yapacak. Yaklaşık 10 bin taraftar takıma Florya'dan stada kadar eşlik edecek. Arena'da ise hedef 55 bin kişiyle yeni bir desibel rekoru kırmak.
Taraftarlar her zamanki gibi yine derbide Aslan'ın en büyük kozu olacak. Sarı-Kırmızılılar, takımlarına en iyi şekilde destek vermek için haftalardır bu maça hazırlanıyor.

Taraftarlar ilk iş olarak sabah saatlerinde Florya'da toplanacak. Yaklaşık 5 bin kişinin tesislerin önüne gelmesi bekleniyordu. Ancak internet üzerinden yapılan örgütlenmelerle bu sayının 10 bini bulacağı öğrenildi. Yaklaşık 10 bin kişi, meşalelerle ve tezahüratlarla desteğe Florya'da başlayacak. Ardından takım otobüsüne tesislerden Türk Telekom Arena'ya kadar eskortluk edecekler.
 
'Stada erken gelin' Türk Telekom Arena'da ise Sarı-Kırmızılılar'ın yeni bir hedefi var. Galatasaray taraftarları, 2011 senesinde oynanan Fenerbahçe derbisinde 131.76 desibelle "Bir spor stadyumunda tezahürat ile ulaşılan en yüksek ses" rekorunu kırmıştı. Şimdi kendilerine ait olan bu rekoru geliştirmeye çalışacaklar. O maçta, yaklaşık 2 bin Fenerbahçe taraftarı vardı. Ancak bu kez tüm tribünler Galatasaraylılar'a ait olacak. Bunun avantajını kullanmak isteyen Sarı-Kırmızılılar'da taraftar grupları internetten, "Desibel rekoru denemesi için maça erken gelin" çağrısı yaptılar.

Tüm bunların dışında, UltrAslan, tüm dünyanın hayranlıkla izlediği koreografi organizasyonlarına bir yenisini ekleyecek. Haftalardır sır gibi saklanan şov, maçtan önce yapılacak. Hakemin başlangıç düdüğünden sonra ise Arena, tezahüratlarla Fenerbahçe için cehenneme çevrilecek. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com