Game of Thrones oyuncusunun kulağını kopardılar

Game of Thrones oyuncusunun kulağını kopardılar
İngiliz "Game of Thrones" dizisinin yıldız oyuncusu Clive Mantle'nın, Newcastle'da uğradığı saldırı sonucu kulağı koparıldı.
Dizideki kanlı fantazi sahnelerinin gerçeğe dönüştüğü olayda, Mantle, Pazar sabahı kaldığı otelde gürültü yapan şahısları uyarınca hiç de beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.Dizide Türk kökenli oyuncu Sibel Kekilli'nin rol arkadaşı olarak, Lord Greatjon Umber karakterini oynayan Mantle, otel dışında gürültü yapan bir grup adamın saldırısına uğradı. Saldırganlardan biri, Mantle'ın kulağını ısırarak kopardı.
 
55 yaşındaki Mantle'ın sözcüsü yaptığı açıklamada, "Kulağının kopan parçası bulundu ve yeniden yerine dikildi" diye konuştu. Sözcü, "Kendisi, yaşananlardan çok etkilenmiş, adeta şoke olmuş durumda. Bir otelde böyle bir meydana gelmesi hiç de sıradan bir hadise değil" ifadelerini kullandı.
 
Bu arada polis, olaya karışan üç kişiden biri tutuklarken, bir kişi kefaletle serbest bırakıldı. Diğer sanık da serbest bırakıldı.Öte yandan tuhaf bir tesadüf olarak, Mantle'ın canlandırdığı karakter, dizi de bir kurtun saldırısı sonucu iki parmağını kaybetmişti.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com