'Gandi Kemal' Bugün Kütahya'da

'Gandi Kemal' Bugün Kütahya'da
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 16:00'da Zafer Meydanı'nda Kütahyalılarla buluşacak. Kütahya CHP İl Başkanı A.Rıza Muslu CHP parti binasında yaptığı basın toplantısında;"Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 16:00'da Zafer Meydanı'nda Kütahyalılarla buluşacak. Kütahya CHP İl Başkanı A.Rıza Muslu CHP parti binasında yaptığı basın toplantısında;'Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu AKP'nin halka oynadığı oyunları anlatmak için ilimize geliyor, Kütahyalıların AKP Anayasasına niçin 'hayır' demleri gerektiğini tek tek anlatacak' dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya İl Başkanı Ali Rıza Muslu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün Zafer Meydanı'nda halka önemli açıklamalarda bulunacağını belirterek, çiftçinin bu hükümet zamanında fakirleştiğini mahsulünü üç yıl öncesi fiyatına satarken girdilerin üç katı arttığını, çiftçinin Cumhuriyet tarihinde en kötü duruma bu AKP İktidarında geldiğini ifade ederek, çiftçinin evine bir şey götüremez duruma geldiğini borcunu ödemek için her yıl ya traktörünü yada tarlasını satmak zorunda kaldığını çiftçinin alacaklıdan kaçar duruma geldiğini özellike belirtti.
Muslu; çiftçiyi, memuru, işçiyi ezen bu AKP'den artık kurtulmanın zamanı geldiğini vatandaşların referandumda vereceği hayır oyu ile AKP iktidarından hesap soracaklarını ifade etti.
AKP'nin yaptığı işlerde samimi olmadığının altını çizen Muslu, bu Anayasa değişikliği ile AKP'nin kendini kurtarma peşinde olduğunu vurgulayarak konuşmasında şu önemli noktalara dikkat çektti:
'Biz bu oyunu bozacağız AKP 8 yıl iktidarı boyunca vatandaşın lehine hiçbir hizmet üretmemiştir, halkımız aç ve işsizlik sıkıntısı çekerken Başbakan ve yakınları servetlerine servet katmıştır. AKP İktidarı memur ve emekliye kaşıkla verip kepçe ile geri almaktadır artık bu İktidara dur demenin zamanı gelmiş vatandaşın önüne bir fırsat gelmiştir verilecek her hayır oyu bunların oyunlarını bozacaktır.'
Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bugün Kütahya'da Zafer Meydanı'nda saat 16:00'da halka sesleneceğini, vatandaşlara Anayasa değişikliği paketi ile ilgi bilgi vereceğini belirten Muslu, son olarak halkın Anyasa değişikliği ile ilgili gerekli bilgileri edindikten sonra kararlarını vermeleri gerektiğinin altını çizdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com