Gandi Kemal Kaset Skandalına El Attı!

Gandi Kemal Kaset Skandalına El Attı!
Kılıçdaroğlu'nun sağ kolu, sıkı Baykal Muhalifi Hamzaçebi'nin bir kadınla kaseti çıktı, Kılıçdaroğlu anında emir verdi..

Deniz Baykal’ı CHP liderliğinden eden görüntülerle ilgili 4 aydır kimse suç duyurusunda bulunmayınca soruşturma da tıkandı
CHP, Trabzon Milletvekili Akif Hamzaçebi’nin seks kasetiyle çalkalanırken, ilk kasetin aktörleri Deniz Baykal ve Nesrin Baytok’un 4 aydır ifadeye gitmedikleri öğrenildi. Savcılık yalnızca, ‘özel hayatın gizliliği ihlal’ ile ‘kişisel verilen hukuka aykırı ele geçirilmesi ve ifşa edilmesi’ suçları yönünden soruşturmayı yürütüyor. TCK’da ‘şikayete bağlı suçlar’ kapsamında yer alan olayla ilgili olarak mağdur tarafların ifade vermeye gitmedikleri için soruşturmanın başlatılamadığı öğrenildi.

ORTALARDAN KAYBOL
Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasından sonra Grup Başkanvekilliği’ne getirilen Hamzaçebi de kaset konusunda sessiz. Hamzaçebi’ye Kılıçdaroğlu tarafından, Referandum süreci bitinceye kadar, ortadan kaybolması talimatı verildiği öğrenildi.
Hamzaçebi, internete düşen kasetinde “brütüs” olarak niteleniyor ve S.K. isimli bir kadınla cinsel ilişki görüntüleri yeralıyordu.

Star
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com