Gandi'yi Baykal'la Vurdu!

Gandi'yi Baykal'la Vurdu!
Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman mitinginde Deniz Baykal üzerinden Kılıçdaroğlu'na çaktı...

İşte Erdoğan'ın Adıyaman konuşmasından satırbaşları...

İHANETLER GELENLER İHANETLE GİDER

AK Parti olarak siyasetin seviyesini dönüştürmeye çalışıyoruz. Medyanın üfürmesiyle şişen yelken açık denizde alabora olur. Yani manşetle gelenler manşetle gider. Kendi liderlerine ihanet edenler ihanetle de giderler. Kendi söyledikleri yatsı olmadan sönüyor."

Erdoğan Adıyaman'da halka seslendi
 

EDEP YAHU

Ben Adıyaman'dan muhalefete sesleniyorum tasavvuf diliyle 'Edep ya huu' diyorum.
Duble yollar havayoluna kadar devam ettirilip bitirilecek. 81 ilde TOKİ aracılığıyla konutalr inşa ettik. Vatandaşlarımızı ev sahibi yapıyoruz. Okullarımızı bilgisayarlarla donattık Adıyaman'da üniversite var mı? Evet var."Türkiye dünya ekonomisi arasında 26. sıradaydı. Şimdi 17. sırada. Dünyanın en büyükleri küçülürken Türkiye yüzde 11.7 büyüktük. Türkiye'nin itibarını büyüktük. Gazze'de Filistin'de Kudüs'te Türkiye var.

YALAN SÖYLEME

Eğer demokrasi gelişmiyorsa eğer hukukun üstünlüğü değil üstünlerin hukuku varsa o ülkenin ekmeği çoğalmaz. On yıllarca özgürlüğü bu ülkeye çok gördüler."
CHP çıkmış diyorki başörtüsünü çözeriz. Doğru ol be, dürüst Ol be. Mecliste 411 oy çıktığı zaman onu anayasa mahkemesine götüren siz değil miydiniz. Dürüst siyaset yapacaksın.

Geldiler iki anahtar gösterdiler, hanginiz aldı. Herkese asgari ücret verecekmiş. Yalan söyleme.

GENEL YAYIN YÖNETMENLERİNE SESLENİYORUM

Medyaya sesleniyorum. Patronlarına ve genel yayın yönetmenlerine sesleniyorum neden bunları yazmıyorsunuz.
12 Eylül anayasasında en köklü değişikliği yapıyoruz bu bir AK parti projesi değildir. 73 milyon vatandaşı asla kamplara bölmedik. Etnik ya da dinsel milliyetçilik yapmadık.

BDP, CHP ve MHP'li vatandaşlarıma sesleniyorum referanduma evet deyin. Muhalefete gaz veren medya hayır diyor. Yarsav hayır diyor. Çeteler bu değişikliğe hayır diyor. Benim milletime bidon kafalı diyen göbeğini kaşıyan diyenler hayır diyor."
Demokrasi isteyenler evet diyor. Türkiyenin büyümesini gelişmesini isteyenler evet diyor.
Bir tarafta darbe anayasası var bir tarafta millet anayasası var. Diğer partilere oy vermiş kardeşlerimden evet bekliyorum.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com