Gandi'yi Eliyle İtti!

Gandi'yi Eliyle İtti!
Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP seçim otobüsünde çok büyük saygısızlık yapıldığı ortaya çıktı. İşte o şok görüntüler…

elmahaber

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Ağustos’ta Van’da yaptığı mitingde büyük bir hayalkırıklığı yaşamış, 1 milyon kişinin yaşadığı şehirde Kılıçdaroğlu’nu izlemeye sadece birkaç yüz kişi gelmişti.

Kılıçdaroğlu’nun yaşadığı şok bununla da kalmamış otobüsü miting alanına geldiğinde yaklaşık 50-60 kişi "Kahrolsun CHP" sloganları atmıştı.

Kamuoyunun dikkati olaylı Van mitingine çevrilmişken, asıl büyük skandalın CHP seçim otobüsünde yaşandığı ortaya çıktı.
Olayın yaşandığı 24 Ağustos’tan yaklaşık 15 gün sonraya ortaya çıkan görüntülerde CHP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Süha Okay, seçim otobüsünden inmek isteyen Kemal Kılıçdaroğlu’nu eliyle iterek inmesine izin vermiyor ve öncelikle kendisi iniyor. Otobüsten inmek için hamle yapan Kılıçdaroğlu’nun Okay’ın bu tuhaf davranışının ardından durakladığı ve sol elinin yumruğunu sıktığı gözlemleniyor. Daha sonra Kılıçdaroğlu bir süre daha bekleyerek otobüsten iniyor.

Açıkçası görüntülerde kimin genel başkan, kimin yardımcısı olduğu anlaşılmıyor!

Ortaya çıkan bu görüntüler CHP’de yalnız bırakıldığı ve kendi şahsi çabalarıyla öne çıktığı konuşulan Kemal Kılıçdaroğlu’nun “karizmasını” bir hayli çizeceğe benziyor.

Öte yandan, uzun süredir siyasi kulislerde CHP’nin “Gölge Başkanı” Önder Sav’ın Kılıçdaroğlu’nun yerine Hakkı Süha Okay’ı genel başkan yapmak istediği ve referandumda çıkacak olası bir “yenilgiyle” bu senaryonun uygulamaya geçeceği konuşuluyordu. İşte bu görüntüler de “Gandi Kemal’i” CHP kurmaylarının çoktan ikinci plana attığını gösteriyor…

Video Yayına Hazırlanıyor...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com