Garanti Bankası esnafın destekçisi oldu

Garanti Bankası esnafın destekçisi oldu
Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Garanti Bankası arasında esnafın faydalanabileceği uygun kredi konusunda protokol imzalandı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile Garanti Bankası Eskişehir Şube Başkanı Ergün Yağmurlu'nun imzaladığı protokol birliğe bağlı esnaflara birçok imkan sağlıyor.

Protokol, işini yeni kuran ve birliğe üye olan esnaf ve sanatkarın her türlü yatırım ve sermaye ihtiyacına karşı finansman sağlıyor.

Protokol gereği uygun koşullu banka kredilerinden, 10 kişiden az çalışanı olan ve 3 yıldan kısa süredir faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlar faydalanabiliyor. İmza töreninde konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, imzalanan protokolün esnafların ilgisini çekeceğini belirterek, "Uygun şartlara sahip kredi imkanı veren bu protokolü esnaf ve sanatkarımız hoş bir şekilde karşılayacak ve kullanacaktır. Esnaf ve sanatkarımız için verilen önem bu protokolde de açıkça mevcuttur. Garanti Bankası ile yapmış olduğumuz anlaşma sayesinde birlik üyelerimize verdiğimiz hizmetlerde büyük bir adım atmış olduk. İlerleyen zamanlarda da üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı protokollerde de anlaşmaya varacağız" dedi.

Garanti Bankası Eskişehir Şube Müdürü Ergün Yağmurlu da verilen kredinin avantajlarına dikkat çekerek, "50 bin liraya kadar verdiğimiz krediyi ilk 6 ay ödeme almamakla serbest piyasaya sürüyoruz. Esnaf ve sanatkar 6 ay içerisinde bu krediyi kullanarak elini rahata erdiriyor ve daha sonra bize geri ödemeye başlıyor. Ayrıca 12 ila 36 ay arasında da taksit imkanı sağlayabiliyoruz. Protokoldeki amaç tamamen esnaf ve sanatkarların gelişimlerini sağlamak ve destekçileri olmaktır" diye konuştu. (VİK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com