Garip Bir Transfer!

Garip Bir Transfer!
Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden Affan Keçeci, "Beşiktaş, Tello'yu hem bedava verdi hem de Eskişehirspor'a Tello'yu aldığı için para verdi"

Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden Affan Keçeci, 'Beşiktaş, Tello'yu hem bedava verdi hem de Eskişehirspor'a Tello'yu aldığı için para verdi. İnşallah Beşiktaş Yönetimi bunu yalanlar.' dedi.
Beşiktaş, yeni yabancı transferlere yer açmak için sözleşmeli oyuncularını bedava başka takımlara gönderdiğini söyleyen Affan Keçeci, Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem Programı'na yaptığı açıklamada, 'Beşiktaş'ın sportif başarısı çok önemli; ancak mali konularında hassasiyetle üzerinde durulması gerekiyor.'' diyerek şöyle konuştu;

''Beşiktaş Qeresma ve Guti'ye ödediği paraların dışında eldeki yabancılarını da elden çıkarmaya ve alan yaratmaya çalışıyor. İnanmakta güçlük çektiğim ve kabullenemediğim Beşiktaş'ın büyük paralarla transfer ettiği ancak göndermek zorunda olduğu için bazı yabancı futbolcularını bedelsiz elden çıkarması.

Dünya Kupası'nda mücadele eden Tello hiçbir bedel alınmadan Eskişehirspor'a veriliyor. Tello bedava verildiği gibi bir de üstüne para verilmiş. Eskişehirspor Tello'nun yıllık ücretini karşılayamadığı için Beşiktaş paranın bir kısmını ödeme karara almış. Beşiktaş Yönetimi'nin bunu yalanlamasını bekliyorum. Tello'nun Eskişehirspor'da oynaması için Beşiktaş bu oyuncunun yıllık ücretinin bir kısmını karşılayacak mı?'


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com