Garipoğlu ailesinin gizli kasası varmış!

Garipoğlu ailesinin gizli kasası varmış!
24 bankaya yazı gönderildi gizli kasa bulundu
Verilen tazminat cezası için paramız yok diyen Garipoğlu ailesinin gizli kasası olduğu ortaya çıktı. Münevver Karabulut'un Cem Garipoğlu tarafından öldürülmesinin ardından açılan tazminat davasında 1 milyon 287 bin lira tazminat cezasına çarptırılan ailenin külçe altınlar ve ücevherler bulunan kasası Karabulut ailesi avukatı tarafından bulundu.
 
Tazminat bedelini ödeyecek imkanları olmadığını iddia eden aile için Karabulut ailesi avukatı 24 bankaya yazı yazdı. Aileye ait hesap ve kasa olup olmadığını araştıran avukat bir bankanın Bahçeşehir şubesinde Garipoğlu ailesine ait gizli kasa olduğunu tespit etti. 
 
Karabulut ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, “Kasadakiler tek tek sayıldı. Külçe altınlar, mücevherler gibi birçok şey var. İcra Müdürlüğü el koydu, kendi kasasına aldı” diye konuştu. İcra memurları, Cem Garipoğlu’nun annesine ait mücevher ve külçe altın dolu kasasına el koydu.
 
Mahkeme, Münevver Karabulut'un ailesine 1 milyon 250 bin liralık manevi, 37 bin liralık da maddi tazminat ödenmesine karar vermişti.
 
Avukat Rezan Epözdemir, “Kiralık kasada bulunan ziynet eşyalarının tamamını satılacak. Acılı aile tazminatının bir kısmını bu şekilde alabilecek” dedi.
 
Kız arkadaşı Münevver Karabulut'u öldürmekten yargılanan Cem Karabulut, 24 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. (MRE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com