Garp linyitleri İşletmesi Müessesine işçi alımı

Garp linyitleri İşletmesi Müessesine işçi alımı
Kütahya'nın Tavşanlı ve Konya'nın Ilgın ilçelerinde faaliyet gösteren Garp Linyitleri İşletmesi (GLİ) Müessesesine alınacak 9 işçinin belirlenmesi amacıyla düzenlenen sınavları kazananların, 30 Hazirana kadar istenen belgelerle müesseseye başvurması ist

Kütahya'nın Tavşanlı ve Konya'nın Ilgın ilçelerinde faaliyet gösteren Garp Linyitleri İşletmesi (GLİ) Müessesesine alınacak 9 işçinin belirlenmesi amacıyla düzenlenen sınavları kazananların, 30 Hazirana kadar istenen belgelerle müesseseye başvurması istendi.
Müesseseden verilen bilgiye göre, 2'şer acil tıp teknisyeni ve maden teknikeri ile 5 beden işçisi alımı için başvurular, 26 Nisanda mesai bitiminde sona erdi. Başvuru sahipleri arasında koşulları uygun bulunanlara yönelik mülakat sınavları ise 20-21 Mayısta yapıldı.
Maden teknikerliği sınavını Tekin Özsoy ve İbrahim Burkay, acil tıp teknisyenliği sınavını Merve Muslu ve Hülya Solmaz, beden işçisi sınavını ise Mustafa Özbey, İbrahim Başalan, Akın Kartal, Ahmet Sertel ve Ramazan Dinçer kazandı.
Bu kişilerin en geç 30 Hazirana kadar istenilen belgelerle GLİ Müessesesi Tunçbilek üretim sahası 1 No'lu yazıhaneye müracaat etmeleri gerekiyor.
Sınavları kazananlardan istenen belgeler şöyle belirtildi:
''Nüfus cüzdanı, Nüfus Müdürlüğünden alınacak vukuatlı nüfus kayıt örneği, diploma aslı, askerlik belgesi aslı (terhis belgesi veya tecilli olduğuna dair belge veya yapmış sayıldığına dair belge), adli sicil belgesi, 4857 sayılı İş Kanununun 86. maddesine göre yeraltı iş yeri, ağır ve tehlikeli işlerde çalışabileceklerine dair tam teşekküllü sağlık kuruluşundan alacakları heyet raporu, PA akciğer grafiği, 8 adet fotoğraf, kan grubu belgesi, varsa sigorta sicil numarası, kulak odyogramı raporu.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com