Gaybi Efendi şubesi açıldı

Gaybi Efendi şubesi açıldı
Sultan Alışveriş Merkezleri 2006 yılında başlattığı şubeleşme hamlesini Gaybi Efendi Mahallesi'ndeki 10. şubesinin açılışını gerçekleştirerek devam ediyor.

Sultan Alışveriş Merkezleri 2006 yılında başlattığı şubeleşme hamlesini Gaybi Efendi Mahallesi'ndeki 10. şubesinin açılışını gerçekleştirerek devam ediyor.
Açılışa Sultan Grup Yönetim kadrosu, işadamı ve resmi daire müdürlerinin yanı sıra Gaybi Efendi Mahallesi sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Özel ikramların dağıtıldığı açılışta %50'ye varan indirimlere Kütahyalılar'ın ilgisi yoğun oldu.
Açılışta Kütahyalılar'a seslenen Sultan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Habil Yılmaz, her geçen gün Kütahyalılar'a daha da yakınlaştıklarını ifade ederek şunları söyledi: “Artık Sultan Alışveriş Merkezleri ilimizin her semtine yavaş yavaş yayılıyor. Sultan Alışveriş Merkezleri'nin kaliteli ve uygun fiyatlarla sattığı ürünleri Kütahya'da açtığımız bu 10. şubemizle birlikte 9 şubemizden daha temin edebilirler. %100 yerli sermaye ile Kütahya'ya hizmeti kendimize şiar edindik. Tüm alışverişlerimizi Kütahyalı firmalardan yapmaya çalışıyoruz. Biz Kütahya'dan aldığımızı gene Kütahya'ya veriyoruz. Sultan Grup bünyesinde bulunan 4 şirkette 250 kişiyi istihdam etmekteyiz. Hedefimiz Kütahya'daki tüm hemşehrilerimize daha yakın olacak şekilde kaliteyi, hizmeti ve uygun fiyatı kolay yoldan ulaştırabilmek. Açılışımıza gelen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Sultan Alışveriş Merkezleri'nin yenilikleri ve kampanyaları devam edecek.”dedi.
Açılışa müteakip gazetemize açıklama yapan Sultan Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Üyeleri Furkan Yılmaz ve Mehmet Orhan Düzgören rahat, huzurlu ve güvenilir alışveriş anlayışını şiar edindiklerini belirterek sözlerini şöyle tamamladılar: “Rahat, huzurlu ve güvenilir alışveriş anlayışını şiar edindik. Sultan Grup halkın teveccühünü kazanarak, müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu bağlamda müşterilerimize daha da yakın şubelerimizi açarak, kaliteden ödün vermeden; markalı, taze, bol çeşit ve en uygun fiyatlı ürünleriyle yolumuza devam etmekteyiz. Her ayın 15'inde düzenlediğimiz fırsat günleri, her hafta halk günleri kampanyalarımızla halkımızı kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturduk.”

1968 yılında temelleri atılan Sultan Grup, kurucusu aynı zamada Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Düzgören tarafından, baba mesleği olan kuru kahve üretimi ve satışı ile ticaret hayatına atılmış. Ardından 1976 yılında yüzlerce bakkalın ihtiyaclarına cevap veren toptan gıda ve dağıtım şirketi kurulmuş. 1984 yılında Kütahya'da marketçilik sektörüne giren Sultan Grup bünyesinde bulunduruduğu 4 şirkette 250 çalışanıyla, Kütahya'nın mahallelerine dağılmış 10 şubesiyle hizmet vermekte.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com