Gazeteci Yaşayacak toprağa verildi

Gazeteci Yaşayacak toprağa verildi
Antalya'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Afyonkarahisar basınının usta gazetecilerinden Recep Yaşayacak, bu gün ikindi namaza müteakip İmaret camiinde kılınan cenaze namazı ile kalabalık bir topluluk tarafından son yolculuğuna uğurlandı

Antalya'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Afyonkarahisar basınının usta gazetecilerinden Recep Yaşayacak, bu gün ikindi namaza müteakip İmaret camiinde kılınan cenaze namazı ile kalabalık bir topluluk tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Afyonkarahisar'ın basın ve edebiyat dünyasının tanınmış isimlerinden eğitimci-folklorcu Recep Yaşayacak, Antalya'da tedavi gördüğü bir hastanede hayatını kaybetti. Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti'nin kurucu Başkanı ve Halk Eğitim Merkezi'nin eski Müdürü Recep Yaşayacak için, ikindi namazını müteakip İmaret Camii'nde cenaze namazı kılındı. Yakınlarının yanı sıra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve kalabalık bir topluluğun katıldığı cenaze namazının ardından Yaşayacak, Kocatepe Asri Mezarlığı'nda sevenlerinin göz yaşları arasında toprağa verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com