Gazeteciler Cemiyeti Emniyet Müdürü Demirtaş’ı ziyaret etti

Gazeteciler Cemiyeti Emniyet Müdürü Demirtaş’ı ziyaret etti
Uşak Gazeteciler Cemiyeti, Türk Polis Teşkilatı’nın 167. yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle, İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş’ı ziyaret etti.

Uşak Gazeteciler Cemiyeti, Türk Polis Teşkilatı’nın 167. yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle, İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş’ı ziyaret etti.
Yerel medya olarak kamu güvenliğinin sağlanmasında emniyet teşkilatına gerekli desteği vermeye hazır olduklarını belirten Yavuz, ziyarette Emniyet Müdürü Demirtaş’ın şahsında tüm polis mensuplarının haftasını kutladı. Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş ise ziyaret nedeniyle Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yavuz ile beraberindeki, heyete teşekkür etti.
Uşak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdurrahman Yavuz ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “1845 yılında kurulan Türk Polis Teşkilatının bu yıl 167.kuruluş yılını kutluyoruz.Bu nedenle sayın Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş’ın şahsında tüm emniyet çalışanlarının gününü kutluyor,başarılar diliyoruz.Kamunun güvenliğini sağlayan,emniyet teşkilatı her geçen gün çağın gerekleri doğrultusunda kendisini yenilemekte ve vatandaş ile arasındaki ilişkileri olumlu yönde geliştirmektedir.Canımızı,malımızı,namusumuzu korumakla görevli emniyet güçlerine karşı daha hoşgörülü davranmak ve onlara yardımcı olmak anlamında bizler yerel medya çalışanları olarak üzerimize düşeni yapmak konusunda kararlı olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.
Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş ise,”polis teşkilatı olarak sadece belirli günlerde değil her zaman 24 saat kapımız vatandaşlarımıza açık.Buyursunlar gelsinler.Onların sorunlarını çözmek için buradayız.Vatandaş nezdinde ki eski polis anlayışını gidermek istiyoruz.Bu amaçla çalışmalar yürütüyoruz.Vatandaş polis arasındaki sıcak ilişki ve yardımlaşma sayesinde suçlarla ve suçlularla mücadele etmek kolaylaşır ve başarılı olur.Kısa bir süre önce göreve gelmiş olmama rağmen yaptığımız çalışmalarla gördük ki,Uşak asayiş yönünden oldukça sakin bir ilimiz.Mevcut sorunların tespitinde vatandaşlarımızın bizlere katkıda bulunmalarını istiyoruz.Hep birlikte huzurlu ve güvenli bir Uşak’ı oluşturmak amacındayız” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com