Gazeteciler Cemiyeti’nden Rauf Denktaş fotoğraf sergisi!

Gazeteciler Cemiyeti’nden Rauf Denktaş fotoğraf sergisi!
Rauf Denktaş'ın çocukluğu, ailesi, mücadele yılları ve kendi objektifinden oluşan fotoğraf sergisi Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlenen törenle açıldı.

Rauf Denktaş'ın çocukluğu, ailesi, mücadele yılları ve kendi objektifinden oluşan fotoğraf sergisi Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlenen törenle açıldı. Açılışa, KKTC'nin Ankara Büyükelçisi Mustafa Lakadamyalı, MHP Manisa Milletvekili Sümer Oral, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rahşan Ecevit, merhum Denktaş'ın oğlu KKTC Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş ile eşi Müge Denktaş ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin katıldı. Serginin açılışını Serdar Denktaş ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilgin yaptı. Kılıçdaroğlu, Serdar Denktaş ve beraberindekiler açılış sonrası sergiyi gezdi. Denktaş yaptığı açılış konuşmasında, "Kıbrıs Türk'ünün bir Denktaş'ı yok. Denktaş'ın geride bıraktığı millet orada var, olmaya devam ediyor" dedi.

Kılıçdaroğlu, sergiyi gezdikten sonra yaptığı konuşmada ise, Denktaş'ın önemli bir siyasi şahsiyet olduğunu belirterek, Kıbrıs'ın bugüne gelmesinde Denktaş'ın önemli çabalarının olduğunu ve Denktaş'ı şükranla andıklarını ifade etti.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com