Gazeteciler Toplumun Bilgi Kaynağıdır

Gazeteciler Toplumun Bilgi Kaynağıdır
Kütahya Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Teşkilatı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutlamak nedeniye, Kütahaya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu'na makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

Kütahya Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Teşkilatı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutlamak nedeniye, Kütahaya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu'na makamında nezaket ziyaretinde bulundular.


Kütahya Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Teşkilatı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutlamak nedeniye, Kütahaya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu'na makamında nezaket ziyaretinde bulunarak 10Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladıklarını belirtiler.
Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına konuşma yapan İhsan Tunçoğlu, AK Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, İl Başkan Yardımcıları ve Kadın Kolları Başkanlarına teşekkür ettiğini belirterek, basının toplumun gözü ve kulağı olduğuna değinerek toplumun ortak sesi olan basının yine toplum için çalıştığının altını çizdi. AK Parti hükümetinin yollar konusunda çok önemli atılımlar yaptığını belirten Tunçoğlu özellikle Kütahya yollarındaki yapılanmalardan dolayı duyduğu memnuyiyetti dile getirerek AKP Kütahya İl Teşkilatına teşekür ettiğini belirtti.
Kütahya AK Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu yaptığı konuşmada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü AK Parti Teşkilatı olarak kutladıklarını belirterek, Kütahya'da 3 tane yerel televizyon kanalının bulunduğunu bunun yanı sırada yaklaşık 20 adet de günlük ve haftalık gazeteninin olduğunu belirterek bu durumun bağımsız ve tarafsız habercilik adına çok sevindirici olduğuna değindi. İktidar partisi olarak basın organlarıyla iç içe çalışmayı ilke edindiklerini söyleyen Saraçoğlu, yaptıkları hizmetleri basın organları yoluyla vatandaşlarla paylaştıklarını belirterek basının çok önemli bir görev üstlendiğinin herkes tarafından bilinmesi gerektiğinin altını çizdi.
Kütahya il Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı ise 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ederek tüm basın çalışanlarına hayırlı olmasını dilediğini belirterek, gazetecilerin günümüz şartlarında çok zor çalıştıklarını da sözlerine ekledi. (M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com