Gazetecilerle dalga geçti yetmedi tehdit etti

Gazetecilerle dalga geçti yetmedi tehdit etti
Taksimdeki eylemler sonrası gazeteciler polisleri İstanbul Güvenlik Şube Müdürü Yunus Dolar şikayet etti. Dolar ise gazetecilerle alay etti ve işten attırmak ile tehdit etti, bir öğretim görevlisinin ise kimliğine el koydu.

Gazeteciler gezi olaylarında kendilerine plastik mermi ve gaz sıkılması üzerine durumu Yunus Dolar’a iletti. Dolar’ın cevabı ise traji komikdi.“ Gaz mermisinden korunmayı bilmiyorsanız burada işiniz ne?" diyerek gazetecilerle dalga geçti. Gazeteciler polisler hakkındaki şikayetlerini sürdürünce de Kanal D muhabirini işten attırmakla tehdit etti.

ÖĞRETİM GÖREVLİSİNİN KİMLİĞİNE EL KONULDU

Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı eyleminde, İstiklal Caddesi üzerinde göstericilere karşı sert davranan polis uyaran Kemerburgaz Üniversitesi'nde öğretim görevlisinin kimliğini aldı. Birdenbire neye uğradığını şaşıran öğretim görevlisine de polise hakaret ettiği gerekçesi ile kimliğine el koyduğunu söyleyen İstanbul Güvenlik Şube Müdürü Yunus Dolar öğretim görevlisine kimliğini karakoldan almasını söyledi. Neye uğradığını şaşıran öğretim görevlisi de kendisinin evinden işine gittiğini ve polise hakaret iddiasını reddetmesine karşın, Şube Müdürü Dolar, kimliği geri vermedi. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com