Gazeteciye sopalı saldırı

Gazeteciye sopalı saldırı
2 kişi tarafından sopalarla darp edildi. Yüzünden ve başından yaralanan Kürümoğlu, "Yayın politikamızda değişiklik yapmadan yolumuza devam edeceğiz" dedi.
Tekirdağ'da günlük olarak yayımlanan Haber Trak Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Cenap Kürümoğlu, evinin yakınında yüzü maskeli 2 kişi tarafından sopalarla darp edildi. Yüzünden ve başından yaralanan Kürümoğlu, "Yayın politikamızda değişiklik yapmadan yolumuza devam edeceğiz" dedi.
 
Haber Trak Gazetesi'nin sahibi Cenap Kürümoğlu, bugün akşam saatlerinde evinin yakınlarında kimliği belirsiz iki kişinin sopalı saldırısına uğradı.
 
Başı yarılan Kürümoğlu, yüzünden ve gözünden yaralandı.
 
Olayın ardından Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Kürümoğlu, bir süre müşahade altında tutuldu.
Kürümoğlu, Star gazetesine  yaptığı açıklamada: "Başıma ve kaşıma çok sayıda dikiş atıldı. Saldırı sırasında gözümden de yaralandım. Olayın failleri benim bağırmam üzerine kaçtı. Polise ifademi verdim. Yapılan saldırıyı kınıyorum. Bu tür baskılar bizi hiçbir zaman yıldırmayacak. Bundan sonra da yayın politikamızda en ufak bir değişikliğe gitmeden yayınlarımızı sürdüreceğiz." şeklinde konuştu.
Tekirdağ Emniyeti, menfur saldırıyı gerçekleştiren kişileri yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com