Gazilerin özel plaka isteği

Gazilerin özel plaka isteği
Afyonkarahisar'da araçların ön camlarında bulunan 'Gazi Park Kartı'nı Mobese kameralarının görmediği için ceza yazıldığını belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkan Yardımcısı Malul

Afyonkarahisar'da araçların ön camlarında bulunan 'Gazi Park Kartı'nı Mobese kameralarının görmediği için ceza yazıldığını belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkan Yardımcısı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, plakalara 'Gazi' ibaresinin yazılması için TBMM'ye kanun teklifi hazırladığını belirtti.
PLAKALARDA GAZİ İBARESİ SORUNU ÇÖZECEK
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkan Yardımcısı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, araçlarına 'Gazi Park Kartı'nın yanısıra plakalara 'Gazi' ibaresinin yazılması için TBMM'ye öneri hazırlandığını söyledi. 'Gazi Park Kart'nı Mobese kameralarının görmediği için bazı üyelerinin ceza yediklerini ifade eden Kumartaşlı, plakalara yapılacak olan 'Gazi' ibaresi ile bu sorunun aşılabileceğini ifade etti. Konuyla ilgili olarak Afyonkarahisar Milletvekilleri ile görüşeceklerini belirten Kumartaşlı, uygulamanın en kısa sürede hayata geçirilmesini istediklerini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com