Geceyarısı plazma ve dizüstü bilgisayar kuyruğu

Geceyarısı plazma ve dizüstü bilgisayar kuyruğu
Her türlü beyaz eşya ve elektronik aletlerin satıldığı mağazada tüm ürünlerin piyasa fiyatlarına oranla açılış nedeniyle yüzde 50'ye varan indirimle satılacağı duyuruldu.

Merkez Bankası yanında D-100 Karayolu kenarındaki eski Metropol Alışveriş Merkezi'nin bulunduğu binada Electro World firmasın açacağı mağaza ile ilgili günlerce duyuru yapıldı, broşürler dağıtıldı. Televizyonlardan buzdolabına, bilgisayardan diğer telefonlara kadar her türlü beyaz eşya ve elektronik aletlerin satıldığı mağazada tüm ürünlerin piyasa fiyatlarına oranla açılış nedeniyle yüzde 50'ye varan indirimle satılacağı duyuruldu.

50'ŞER KİŞİLİK GRUPLAR HALİNDE ALINDILAR

İndirimli eşyalardan almak isteyenler, bugün saat 06.00'da yapılacak açılış nedeniyle gece yarısından itibaren kuyduğa girdi. Polisin ve özel güvenlik görevlilerinin önlem aldığı bina önünde 3 binin üzerinde vatandaş içeriye girmek için sıra bekledi. İzdihamın mağazada zarara yol açmaması için, vatandaşlar saat 06.00'dan itibaren 50'şer kişilik gruplar halinde içeriye alındı. İçeriye girenler 15 dakikalık süre içinde almayı planladıkları ürünleri görüp, beğendiklerini aldı.

Türkiye'de 25'nci mağazasını açan ve müşterilerine en düşük fiyat garantisi veren mağazada en çok ilgi gören ürünler dizüstü bilgisayarlar, fotoğraf makineleri ve plazma televizyonlar oldu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com